Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hányszor lehet egy nap szárító...

Hányszor lehet egy nap szárítógépet indítani?

Figyelt kérdés
Nem árt a gépnek, ha egy nap 4-5x megy? Egy héten egy napot szoktam mosásra és szárításra szánni, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ezzel nem-e ártok a gépnek, ha azon a napon 3-4-5x is megy

jan. 9. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiszer akarod...
jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ártana, azért van.
jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt már aki azt mondta nekem, hogy ezek a gépek nem arra vannak kitalálva hogy egy napon keresztül szinte megállás nélkül menjenek, mert a motor nem fogja bírni egy idő után
jan. 9. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jobb, ha eleve meleg és úgy megy többször
jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nyílván minden műszaki cikk tönkre megy egyszer. Ha tönkremegy majd megjavittatod vagy lecseréled. Vagy ne kapcsold be soha többé és akkor életed végeig kitart.
jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De azért vetted, hogy használd. Tehát használd!
jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig bírod a villanyszámlát.
jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ha5ctx ***** válasza:

Én azért nem szeretem az ilyen maratonokat otthon sem, mert akár hogyis, kifelé is jut pára, amit a helyiség nem biztos hogy tolerál.

Megaztán ha teljesen megszárítja a ruhákat, azokat így is utána ki kell szellőztetni, hagyni szabadon lehülni.

Ha melegen összehajtogatod őket, előfordulhat hogy a hülés folyamán visszanedvesedik.

jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!