Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan kávéfőző gép...

Létezik olyan kávéfőző gép ami tejporból készít habos cappuccinot vagy latte-t? És nem kapszulás?

Figyelt kérdés

Imádom sokszor az automatás cappuccinokat is akár. De szállodában is volt már olyan kis kávéfőző gép amibe felül a szemes kávé volt betöltve, és egy külön tartályban a tejpor(! Nem tej!!!)

Ilyet keresek otthonra is.

Mert olyan gépet vettünk aminek tejtartálya van, de a reggeli rohanásban nem mindig van lehetőség kiönteni a fel nem használt tejet és estére meg bele büdösödik a tartályba. Tiszta macera :(



jan. 11. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg azon a fél percen múlik, hogy elöblíted a tartályt mielőtt megiszod a löttyödet, akkor inkább azon kéne gondolkozni, hogy mit változtass a reggeli rutinodon...
jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet kapni olyan kävegepet, hogy a tejesdobozba logatod bele a szivocsövet, es meg is sporoltad a takaritäst...
jan. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
500000Ft alatt csak kapszulással találkoztam amelyik tejportartályos, ha az ár nem számít akkor a Saeco asztali automatái között keresgélj. Esetleg vegyél a mostani géphez egy tejhűtőt kiegészítésnek, ennél olcsóbb megoldást nem tudok hacsak nem tudod a kávéfőzőt a hűtőd közvetlen közelébe tenni és egy csövecskén kivezetni a hűtőben tárolt tejet a géphez.
jan. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
68%
Mondjuk ha 10 perccel korábban kelnél akkor minden gondod ingyen megoldódna, én is ezt teszem.:D
jan. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt nem a késői keléssel van a gond. Hanem hogy 2 gyerek és egy kutya ellátását is megkell oldanom reggel. Szóval miután mindennek a végére érek, csak szeretnék egy finom kávét meginni és nem mosogatni a nehezen kivehető tartályt. ( Amit mi vettünk abból alig lehet kivenni, és mire sikerül, a sok szemvedéstől kilötyög a tej a tartályból) Illetve akármilyen ügyes és gyors vagyok, a csövekbe így is úgyis bele büdösödött a tej, még ha a tartályt ki is tisztítottam időben. Estére a csövekben maradt büdös tejet kezdte kinyomni magából 😪
jan. 12. 08:54
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Jófogáson láttam egyszer olyan kombinált gépet, egy olasz gyártmány, aminek egyik fele szokásos karos gép, de volt valami része, ami az instant kakaóporok és hasonlók használatára való. Mivel egyfajta érdekesség volt (nálunk ritkaság), akkoriban rákerestem a típusra, hogy mégis mi ez és tényleg van ilyen, de pontosabban már nem emlékszem.

Philips automaták mostani tejes poharai könnyen tisztíthatók.

Saeco és más típusok is vannak, ami egy külön csövön szívja fel a tejet, akár dobozból is.

Ezt a felszívó csövet visszadugod a gép oldalánál, ahol le tud folyni a csepptálcába.

Elindítasz egy tisztítást és gőzzel visszamossa szépen.

Csak meg kell fizetni, több ilyen gép van a német luxus kategóriában is.

jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
jan. 12. 16:38
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Mi lenne ha nem a gép tartályát használnád hanem vennél egy elektromos tejhabkészítőt, nem drágák és pillanatok alatt kemény tejhabot készítenek. A kancsós változat még a tejet is felmelegíti de a kis kézi motoros habverő is nagyon jó. [link]
jan. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!