Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót ajánlanátok...

Milyen porszívót ajánlanátok a szempontjaim alapján?

Figyelt kérdés

Xiaomi Dreame van itthon, amit nem szeretek annyira:

- hamar lemerül (bár turbón szoktam használni)

- görgője telement hajjal/kitakaríthatatlan

- "dobját" kicsinek tartom (nincs hetente használva, lusta vagyok)


Ajánlanátok valamit? Maga a dreame modell tetszik, de jó lenne ha az áramba is be lehetne dugni


jan. 15. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekkel a szempontokkal az összes porszívót tönkre fogod tenni. A gépeket karban kell tartani, nem csak megveszed, használod, és majd éjjel a kismanók leszedik a feltekeredett hajat, vagy kiürítik a tartályt…
jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1# Lehet, hogy nem fogalmaztam jól, a hiba nem ott van, hogy nem akarom kitakarítani, hanem ott, hogy lehetetlen szétszedni/macera (az a két icipici görgő)


Olyat szeretnék ami könnyen szétszedhető, de a legjobb lenne ha bele se tudna menni

jan. 20. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát akkor a szempontjaid:


1/ ne merüljön le


2/ görgő ne tömödjön el


3/ nagyobb portartály


4/ áramba lehessen dugni


Tessék:


[link]

jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!