Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Asztali lámpában cserélnék...

Asztali lámpában cserélnék halogén izzót. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek, ne nézzetek hülyének, még sosem csináltam. Adott egy sima Rabalux íróasztali lámpa, kiégett benne az izzó. A neten nem sok tutorialt láttam erről, remélem azért, mert egyszerű...:D Ugye annyi, hogy áramtalanítok, kihúzom a foglalatból, és az újat meg csak felnyomom a helyére? Azért kérdem, mert a lámpában két mini csavarral rögzítve van a foglalat, először azt hittem h azt is szét kell majd szednem. Egyszerűen megy vagy nagyon pontosan kell? Nem akarok csak így hirtelen belekezdeni, nincs segítségem, egyedül vagyok ezekre a dolgokra, és nem akarok elrontani semmit.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



jan. 18. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, hogy milyen foglalat van benne.


[link]

jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan mint a bal alsó a fenti képen, akkor csak ki kell húzni az izzót. A másikat meg a helyére bedugni. Ne fogd meg kézzel az új izzőt, csak zsebkendővel, vagy más ruhával, papírral, hogy ne legyen zsíros a kezedtől.
jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
G9-es kell bele.
jan. 18. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Akkor is ez az eljárás. Töröld meg alaposan mielőtt belerakod.

[link]

jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Régi ki.

Új be.

jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megcsináltam!:)
jan. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!