Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen turmix/smoothie készítő...

Milyen turmix/smoothie készítőt érdemes venni? Van nekem egy turmix gépem, de még a banánt se tudja rendesen turmixolni, szóval cserélnem kellene.10k amit szívesen rászánnék többet nem igazán.

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Sencor sbl-2200wh smoothie


Russell hobbs 21350-56 kitchen collection mix & go (khkgr033)


Sorolhatnék még egy párat de ha felmész az árukereső.hú ra és beírod hogy turmix gép elég sokat kidob még be is tudod állítani a tulajdonságokat is ;)

2018. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sencor sbl-2200wh smoothie gép tud jeget/jeges gyümölcsöt is turmixolni?
2018. jan. 29. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod írd be youtubra én is úgy kerestem rá neked egyébként hogyha én vásárolnék is valamit előtte mindig nézek róla videót youtube on hogy mégis lássam milyen meg utána olvasok különböző oldalakon...
2018. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!