Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy jó minőségű Air Fryer...

Egy jó minőségű Air Fryer kiválthat egy sütőt?

Figyelt kérdés
Vagy van amikor egy sütő jobb opció? Esetleg érdemes mindkettőt tartani? Pár hetente csinálunk grill csirkét vagy ünnepekkor szoktunk pulykát.

jan. 24. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, 4nél több személyre kicsi.

De a leghasznosabb konyhai eszköz, én imádom. Mióta megvan, csirkét, krumplit, egyéb zöldségeket csak ebben sütök. Nékünk pl. nagy kedvencünk a sült csirkeszárny. Airfryerben 30 perc alatt teljesen ropogósra sül. Ugyanezt sütőben, sütőzacskóban legalább 1 órát sütöttem régen.

jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis adagokhoz jó, nagyobb húsokhoz sütő kell.
jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert olyan dolgok mint például egy tepsis rakott étel, nem fog beleférni. Nyilván változó, hogy ki miket és hogyan készít, de az airfryer inkább egy kiegészítő cucc, ha valamit fel kell melegíteni vagy gyors olaj nélkül meg kell sütni. Ilyenekre például tökéletes.
jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbek 2 személyre okék a fagyasztott kajákhoz, fagyasztott hasábkrumplihoz, stb.

Egy normális sütőt csak egy jó nagy, komoly airfryer tudna kiváltani, de az meg már akkor mint egy sütő... :D

És igen, a tepsis kajákat nem tudod beletenni.

Ha ketten vagytok, akkor jó, mert nem kell a nagy sütőt bedurrantani néhány darab halrudacska vagy. hagymakarika miatt.

jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak magadnak sütnél, vagy max 2 fő, az kiváltható. Talán nagyobb családi lakoma is elkészíthető azért, ha nagyobb, és több menetben sütsz.


Én azt mondom, hogy akár...

Nyilván tökéletes helyettesítője nem lehet, hiszen vannak olyan ételek, amiket nem lehet forró levegőben elkészíteni, de egy sütőben viszont igen. De ha csak pulykát akarsz sütni, akkor az tökokés airfryerben is. Nem fér mand be egy egész tepsi, de akkor majd 3 adagban...


Szóval inkább a pirítós dolgok és az olajban kisütendő dolgok, amiket lehet airfryerben. Sőt, elsősorban azt mondom, hogy a serpenyő és az étolajos fazék kiváltója az airfryer, és nem a sütőé. Az más dolog, hogy sokszor sütőben készítünk olyat, amit amúgy olajban vagy serpenyőben kéne elkészíteni, de ettől nem lesz a sütő helyettesítője az airfryer.

jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!