Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új Ariston eco 95 literes...

Striker20 kérdése:

Új Ariston eco 95 literes boyler lassan melegíti fel a vizet. .mi lehet baj.?

Figyelt kérdés
Új boyler ezaz első feltöltés és 5óra alatt 40fokosra fűtötte a vizet. Ma cseréltem boylert mert az előzőleg hiába cseréltem fűtőszálat nem fűtőtte fel teljesen a boylert, és azis nagyon lassan melegedett fel. Vettem újat és ezis lassan melegszik. Mértem áramot megvan a 230volt. Segítsetek már nem tudom mi lehet a baj.

#bojler #Lassan melegít
jan. 28. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mértem áramot megvan a 230volt. "

Áramot mérj inkább.

jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ?
jan. 29. 05:56
 3/11 A kérdező kommentje:
És még azaz érdekes , hogy az éjjeli és a nappali árakban is ezt csinálja. Pedig előtte működött minden rendesen. 2 hónapja csinálja ezt kb , hogy baszakszik a boyler.
jan. 29. 06:49
 4/11 lali51 ***** válasza:
Kérdező, feszültséget mértél.A teljesítmény: feszültség X áramerőség.Ampert mérj!
jan. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, hogy áramfölvételt kell mérned, az mennyit mutat? A feszültség rendben van! Ha nem tudod hogyan kell nézni, akkor szerezz be egy fogyasztásmérőt.
jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hány wattos a fűtőszál/betét benne? Hány literes a bojler?

Vízköves e a belseje?

jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vízkő nem befolyásol semmitse!
jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Már miért ne befolyásolna semmit? Ha vízkő rakódott le a belsejében akkor az bizony vissza fogja a fűtőszál melegét!! Ugyan úgy mint az automatamosógépekben is... Amúgy meg ha nem vízköves akkor érdemes a fűtőszálat nagyobb teljesítményűre cserélni. És probléma megoldva.
jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja vissza, sőt ironikus módoni még segít is, mert nagyobb lesz a fűtőszál felülete.
jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Úgy látszik lett 1 plusz boylerem. Mert a meleg víz cső a falban eresztett és az miatt nem tudott felfűteni a boyler. Vagyis nem is a boyleremmel volt a baj.
jan. 29. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!