Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális ez egy mosó-szárítógé...

Normális ez egy mosó-szárítógépnél?

Figyelt kérdés

Egy LG f2dv5s7s1e típusú gépet használok egy hónapja. Korábban egy AEG L9wbc61b gépünk volt, de szerencsére tönkrement, mert teljesen agyalágyult gép volt. Viszont az egy hőszivattyús (mosó-)szárítógép volt, így nincs összehasonlítási alapom, normális-e az szárításnál, hogy:

- brutális szúrós szag árad a gépből, ami nem enyhült, mióta használom

- a ruhákba is beleég ez a szag, minden állati büdös lesz

- magas hangon visít a szárító bizonyos műveleteknél (ez halkult azóta)

- tűzforró a gép, az ajtaja, oldala konkrétan éget, de még a teteje is nagyon meleg

A ruhák ugyan itt sokkal gyorsabban száradnak, miközben ugyanúgy megpuhulnak, s nincs annyi szösz, amire a leírások alapján számítottam, alig kell takarítani utána. De ha erre a szagra nincs megoldás, nem fogom tudni használni a szárító funkciót…! Vagy lehet, hogy valami rossz ezen a gépen?



febr. 14. 15:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát általánosságban kérdezem a nem hőszivattyús gépekről, hogy megszokott-e a szag/sípolás/forró burkolat!
febr. 14. 19:16
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia. A szúrós szag az égett kábel illatára hasonlít? Vagy inkább a szösz ég a gépben?

Bár nekem nem ilyen gépem van, de szerintem egyáltalán nem normális...És az se, hogy annyira forró az oldala hogy éget... Ha még garanciális, akkor azt a a szervízt keresd fel, ha nem, akkor egy szakszervízt.... Nehogy egyszercsak kigyulladjon az a gép.

febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ha5ctx ***** válasza:
100%

A szag valószínűleg nem normális, de a sípolásra más is panaszkodott.

Egy vélemény a media markt-ról:

Szuper kis gép, egy dolog van ami nem tetszik: kellemetlen frekvenciájú sipoló hangot ad ki szárításkor.


Hátrányok Sipoló hang a szárítás közben.

febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is LG mosó-szárító gépem van ez a nagy hőtől a dobot körbevevő guminak a szaga nekem a használati útmutatóba is benne van hogy előfordul ilyen.

A szag idővel enyhül de még most 5 év után is érződik nem is nagyon használom csak nagyon indokolt esetben. A melegedés és a sípolás normális.

Legközelebb biztos,hogy külön álló hőszivattyús gépet veszek.

febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!