Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a mosógép hibája?

Mi lehet a mosógép hibája?

Figyelt kérdés
Van egy Indesit márkájú mosógép, ami kb 5 éve lett vásárolva. 3-4 évig volt használva, utána egy évet állt. Mikor áram alá került, elektromos zúgó hang jött (egyáltalán nem hangosan). Beindítás után a hang megszűnt többnyire viszont miután egy rövid program lement, újra előjött. Többször áramtalanítottam, de a hang mindig visszajött. A hosszabítóba más elektromos eszközt is kipróbáltam, hogy azzal csinálja e, de nem. Korábban nem merült fel a mosógéppel ilyen probléma.

febr. 15. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Mosógépből csak bosch,miele,lg.a többivel nem érdemes kísérletezni.
febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy vezérlőpanel hibája. Lehet zárlatos csak nem veri ki a biztosítékot.
febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Ha nem tudtam segíteni akkor hívj szakszervízt!

febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%
Viszont hibátlanul működik a gép, csak kicsit zúg a mágnesszelep, amúgy semmi gond.
febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Ha működik rendesen én nem különösebben foglalkoznék vele max levenném a tetőt és kideríteném mi és hol zúg, ezt követően jobban eldönthető, hogy kell e a továbbiakban foglalkozni vele, lehet, hogy csak rezonál valami. Ez még elég fiatal gép, ettől azért tovább bírják az Indesitek is a miénk is 8 évesen bolondult meg először.:D
febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mosógépből csak bosch,miele,lg.a többivel nem érdemes kísérletezni."


Ha azt kérdezné, hogy most milyet vegyen, mert beszerzés előtt áll, akkor igazad lenne. De neki már megvan a gépe. Ehhez kér segítséget.

febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6) és senkitől nem fog kapni úgy látom.
febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!