Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ecettel lehet mosógépet...

Ecettel lehet mosógépet tisztítani?

Figyelt kérdés

febr. 17. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem ég, nem robban, nem mérgez, nem hagy foltot, stb. Ha erre gondolsz.
febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
35%
Persze, én is azzal szoktam.
febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Tönkreteszi a gumi tömítéseket.
febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én az erre való tisztítófolyadékot ajánlom, nem drága.
febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Persze, semmi baja nem lesz.
febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%

Lehet, de nagyon büdös lesz.

Citromsav nem jó?

febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Meton ***** válasza:
68%
Konkrétan az ecet a legjobb. Azt nem tudom, hogy a guminak mennyire árt, ezt valaki kifejthetné bővebben. Lehetséges. De az ecetet úgyis hígítani kell és alacsonyabb koncentrációban talán nem veszélyes. Annyi változik, hogy tovább kell áztatni. A vízkövet nagyon szépen kiszedi és fertőtlenít is. Persze utána jól át kell öblíteni vízzel, mert tényleg erős a szaga. Elvileg néhány óráig áztatva egészen híg oldattal az összes vízkövet kiszedi.
febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Fogod magad, beteszel egy gumitömítést teljes napra ecetbe és meglátod milyen hatással van rá. Filléres dolog kipróbálni, semmi nem kell hozzá.
febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Meton ***** válasza:
79%
Egész nap az hosszú idő. Egy teljes mosási ciklusról van szó, ami valamivel hosszabb egy óránál, azt sem tömény, hanem hígított ecetes vízzel. Ilyen módon szerintem semmi kárt nem okoz.
febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
A teszt a hosszú távú következményeket mutatja meg. Ez a baj, hogy szkeptikusak vagytok, mert lassú folyamat, aztán amikor évek múltán cserélni kell a tömítést, akkor meg ráfogjátok, hogy elfáradt. És utána hangzotatjátok tovább a hülyeséget, merthogy nektek nincs rossz tapasztalatotok. Hinni kéne a kémiában (és persze a fizikában is).
febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!