Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy Smat Touch Mosógép...

Candy Smat Touch Mosógép ajtaja beragadt, hogyan nyissam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 1 éves, tökéletes állapotú, megkímélt Candy Smart Touch (felültöltős) mosógépem, betettem egy mosást, majd mikor lejárt és kimentem kiszedni a ruhákat az ajtó nem nyílt ki (most sem) E01-es hibakódot ír ki.

Próbáltam többször újra indítani, illetve ki-be dugni a kábelét, próbáltam más programot indítani, illetve kijátszani, hogy azonnal bekapcsoláskor indítok egyből egy programot, hátha mire jelezné a hiba kódot beindul a mosás, már az ajtó feszegetésnél tartok… nem nyílik ki egyszerűen.

Még a mosógép alján a kis ajtót is kinyitottam és letekertem a szelepet, jött egy kis víz belőle, de semmi kosz vagy dugulás sincs benne.

Már másodjára csinálja ezt, korábban magától kinyílt 1 hét után kb. de nem tudom mitől “döntött úgy” hogy kinyílik.

Nem értem mi baja, mert ugyan úgy használtam ahogy szoktam, nincs túlterhelve, vagy túl sok ruha benne, túl kevés sem… újonnan volt véve, nem használtan.

Mit tegyek, hogy kinyíljon az ajtó? Félek, hogy a ruha ami benne van tönkre megy… nem akarom, hogy penészesek legyenek vagy valami, már így is 3 napja tart ez a probléma.



febr. 18. 14:12
 1/2 anonim válasza:

Leírás, hibaelhárítási rész: Kapcsolja ki a mosógépet, húzza ki a kábelt a hálózati aljzatból, és várjon egy percet. Kapcsolja be a mosógépet és indítson be egy programot.

Ha a hiba továbbra is fennáll, vegye fel közvetlenül a kapcsolatot a hivatalos Ügyfélszolgálattal.

febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy elektromágneses retesz minden mosógép ajtajánál, az ragadhatott be.Próbáld meg ököllel ütögetni mindkét oldalát. Ha nem javul meg, le kell venni a külső burkolatot,így lesz hozzáférhető. Kivéve ha garanciális,akkor ne bontsd meg, hívd a szervizt! Ha ki is nyílik, addig ne moss vele többet amíg nem javítják meg!
febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!