Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új hűtőt akarok vásárolni,...

Új hűtőt akarok vásárolni, milyet érdemes, hogy ne legyen zajos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, új alul fagyasztós hűtőt tervezek venni, mert a régi kezdi feladni a szolgálatot. Sajnos elég kicsi lakásunk, a konyha és a nappali (ahol alszunk) egy légtérben helyezkedik el, ezért nagyon fontos, hogy csendes legyen az új hűtő.

Már boltban és ismerősöktől is kérdezősködtem és elég ellentmondó válaszokat kaptam. Többen állították, hogy no frost-os hűtőt ne vegyek mert hangosabbak és folyamatosan búgnak a ventilátor miatt, de volt olyan aki szerint alapjáraton nincsen hangjuk, csak amikor a kompresszor bekapcsol. Ez valóban így van, kerüljem a no frost-ot vagy léteznek eltérő technikai megoldások? Azért is furcsa, mert zajszint alapján kb.megegyező érték szerepelnek az összes hűtőnél. Láttam, hogy van olyan gyártó, melynél egy kis ventilátor van a légkeringtetéshez, de más modellekben nincsen, ennek mi az oka?



febr. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bármilyen Liebherr hütöt, azzal nem nyúlhatsz mellé.
febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Gorenje no frost-os van, szinte hangtalan.
febr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-el. Mi nemrég cseréltük le a hűtőnket és mivel hosszú távra tervezek, egy Liebherr lett. Semmi hangja nincs, nagyon jó minőség és remekül pakolható. Sokba kerül, de messzemenőleg megéri az árát!
febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is no-frostos Liebherr mélyhűtőnk van. Mikor működésben van, alig hallható neszezése van, pedig a konyha-étkező a nappali mellett van.
febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat!
febr. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!