Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet akarok vásárolni,5000...

Gabi33 kérdése:

Tabletet akarok vásárolni,50000ft! Milyen fajtáju, és képátlóju milyen képfelbontás érdemes venni! Elölapi vagy hátlapi kam, és vakuis legyen benne! És ne romoljon el fél év alatt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:

elölapi kamera legalább 2mp,hátlapi 5mp,vaku autófókusz

Hdmi csat,sim kártya és 1200x800 kijelzö több a jó?

Vagy Samsung Levonó a stapabiró?

1 év gari vagy több a jó?

Vagy egy telefon a jó,vagy inkább egy notbook a jobb 100ef? 15,6coll vagy 17,3coll?

2015. febr. 5. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Durcizhatsz, de ha fogalmad sincs, hogy telefon, tablet vagy notebook kell, akkor neked tökmindegy mit veszel. Úgy is csak a pénz eltapsolása a lényeg.
2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom,a tablet jó lenne!

A notbook,az meg van csak 6éves és valamikor elromlik!

Tanácstalan vagyok,de még megvárom a husvétot,abban is megy az ár lefelé,és a 8collból 10colt tud venni!

Notbookból meg lehet 17.3coll 100eft ér acert!

Köszi

2015. febr. 5. 20:32
 4/6 anonim válasza:

50-ért tabletet hol kapsz?

szerintem max okostelefont..

háát max használtan..

2015. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

arukereso.hu van egy pár 7-8colos még 9 colos 50-60eft samsung acer asus vagy levorno!

ezek!

Egyik barátom,most vett 9colost itt az üzletbe,árt az nem tudom de levolt értékelve karácsonyi akció!

Megvárom a husvétot és veszek 7-10colost valami jó márkát samsung vagy levorno! azt mondják jó és nem romlik el!

Telefon van egy Sonyi-k750i még nem romlott le pedig megvan 8-10 éve csak kicsi képe de telefonálbi jó és kamera is 2megás!

2015. febr. 5. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Karácsony elött lehetet,kapni 10 colos lenovot ennyièrt ,most már nem .husvètban èn nem biznèk mert az nem olyan ünnep .várni várhatsz hátha jönek ki új gèpek ès olcson .most ennyi pènzèrt èn 10 colosban concorde q10 látam .
2015. febr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!