Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen megoldás létezhet 4...

Milyen megoldás létezhet 4 órás autó útra, hogy fagyva tartson 30 kg tengeri élelmiszert?

Figyelt kérdés

Külföldi nagyvárosban találtam olyan beszállítót, ahol megfelelő áron tudnék vásárolni tengeri élelmiszert a hamarosan megnyíló bisztrómhoz.


Mivel térfogat szempontjából nem jelentős a mennyiség, hűtőautót nem szeretnék beszerezni, hanem a kombi autómmal intézném. Milyen megoldás létezik arra, hogy fagyva tartsam a terméket, hogy ne olvadjon meg a kb 3-4 órás út alatt?


Köszönöm



febr. 26. 22:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
21%
Hűtőtáska?
febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Van szivargyújtóra dugható hűtőszekrény, ilyen irányban keresgélj esetleg.
febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Hűtőtáska és sok jégkocka.
febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan kombik, amibe extraként 230V-os csatlakozót is szereltek, arra már lehet komolyabb hűtőtáskát vagy kisebb, kocka alakú fagyasztót kötni. De ha egyik sincs, egy fuvarra bem valószínű, hogy megéri a beruházás. Nem tudom, hogy sima jégakkus hűtőboxokban mennyire olvad ki, de biztos, hogy hivatalosan a hűtőlánc megszakadásának tekinthető ezért ha felszolgálod és valami gebasz lesz akkor annak lehetnek nemkívánt következményei.

Magamnak simán elhoznám egyszerű hűtőboxban. De csak saját cékra és saját felelősségre!

febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Szárazjég.

Fogsz egy nagy hőtároló dobozt amibe a kaját is szokták szállítani, veszel bele szárazjeget és kész.

[link]

[link]

Ha rendszeres a szállítás, akkor lehet hogy jobb a szivargyújtós hűtődoboz. Viszont a jó minőségűek, megfelelő méretűek rohadt drágák. jóval 100+k. A 15 ezrest amivel Jóska bácsi viszi a strandra a rántotthúst azt ne vedd meg.

Számold ki hogy melyik a drágább a szállítánonkénti néhány kg szárazjég (mer' ugye az elpárolog), vagy az elektromos hűtődoboz.

Nálunk szerencsésebb országokban (usa) a futár kihozza szárazjegyes dobozban a fagyasztott cuccot amit rendelt az ember....

febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Metroban kapsz thermo ládákat nikecellből. Különböző méretek vannak. Nagyon jól szigetel. Jegkockával korbetöltöd a cuccot és kb 4 órát tutira kibír.

Egy úthoz megvenni lehet, túl drága, de ha többször mész, már bejöhet a vételár és még mindig ez a legolcsóbb megoldás.

Vagy nézd meg ezt.

Ebben azért jelentősebb mennyiség hidegen tartható


[link]

febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Smart Cooler 75liter
febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Pár hónap múlva meg jössz sírni, hogy a vendégek elkoptak, mert drágán adod a fagyasztott szarodat, friss alapanyagok használata helyett.
febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Első körben érdemes volna megkérdezni ,hogy nincs-e kiszállítás,de 4 órás út esetén nem tudom,mennyire éri meg.

Én ilyen esetre kamionos, vagy lakóautós hűtőt szereznék be, ezek kompresszorosak, és tudnak fagyasztani is.

[link]

febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pont ezt akarja megspórolni
febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!