Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki meg tudja mondani...

Valaki meg tudja mondani ennek az IKEA mosogatógépnek az eredeti típusát? hygienisk 204.756.10

Figyelt kérdés
febr. 29. 11:23
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

Nem szeretnék a Google babérjaival dicsekedni:


[link]

febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ehehe
febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig én is eljutottam de még mindig nem tudom csak azt hogy Electrolux!

Google babérjai tudják esetleg a típusát?

febr. 29. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Electrolux HYGIENISK 20475610


De feljebb már belinkelték...

febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Emberek az az IKEA fantázia neve és a saját cikkszáma amit a kérdésbe leírtam...... 😀

A gép viszont egy Electrolux aminek van egy száma erre lennék kiváncsi de úgy látom ide hiába raktam fel kérdést ....

febr. 29. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Maga debilnek tetszik lenni?
febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

Képzeld, olyan is van, amikor egy nagyobb megrendelő részére olyat gyártanak, aminek pontos megfelelője nincs is saját néven, esetleg csak hasonló konstrukció.

Mint például az Einhell által Lidl, ALDI részére gyártott szerszámgépeknek sincs általában azonos Einhell változata, a garanciát is külön kezelik.

márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Biztos forrásból tudom hogy az IKEA esetében ez nem így van. Sajnos azt viszont nem tudom hogy mi a pontos típusa csak annyit hogy Electrolux!

Már az is elég lenne ha találok olyan embert akinek van ilyen!

márc. 2. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek ilyenje van, az sem fogja tudni biztosan megmondani. Kinézetre nem elég, ha ugyanaz, alkatrész szinten is meg kell vizsgálni. Rengeteg termékből vannak altípusok, amik csak alkatrészben különböznek, abban viszont jelentős különbség is lehet.
márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Biztos forrásból tudom hogy az IKEA esetében ez nem így van."

oszt aztán mégis

márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!