Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy digitális mikrohullámú...

Van egy digitális mikrohullámú sütő amiben a kezelő membrán is tönkre tud menni?

Figyelt kérdés
márc. 4. 20:10
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Igen.
márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

Nem is egy. Tehát egy biztos.

Már ha "kezelő membrán" alatt a nyomógombok érintkezőjét érted.

márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4-ből négyben ez döglött meg, nem a magnetron. A gőz alámegy és tönkreteszi, vagy mechanikusan elfárad a műanyag és kitöredezik. Szervizben lehet kapni, cseréld ki. Van aki maga megcsinálja az új tasztatúrát cserélhető fóliakapcsoló gombokkal protopanelre és nyomtat meg laminál neki esztétikus új fedlapot. Mint agyári, esetleg szebb ha ügyes vagy. Ha nem, akkor meg a szerviz megoldja. Pár évente csere, szerezz be 3db-ot, így olcsóbb és magad is csereberélheted percek alatt.Amúgy meg digitálisban forgatógombosat érdemesebb venni. Ebben potméter helyett inkrementális szögadó van, és általában boltban beszerezhető. Egy csavarintás és az idő be van állítva, plusz nyomkorászhatod is félperces adagokkal pumpálva. Szerintem sokkal jobb mint vacak gombokat nyomogatni....
márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 20+ éves modell van, amin 5 éve meghibásodott a fólia. Rágugliztam, Ebay-en lehetett venni hozzá, akkor kb. 1200 forintért. Rendeltem hármat, egyet cseréltem, de még mindig hibátlan. Így talán még kibír 20 évet.
márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!