Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha egy csepp folyadék ment az...

Ha egy csepp folyadék ment az elosztómra, használható még?

Figyelt kérdés

Tegnap sajnos táskából kiesett egy üdítő ami hála az égnek elkezdett kifelé folyni és ráspriccelt pár dologra a környezetben.

Nem közvetlenül ment rá a folyadék, hanem valahonnan szerintem visszacsapódott, de nagyon nagyon kevés, mintha kezemről egy méterről ráfröcsköltem volna a hosszabbítóra.


Akkor rögtön kiszaladtam a folyadékkal és beleraktam a csapba, visszamentem és a hosszabbító még ment, minden ami be volt dugva működött, semmi nem füstölt, semmi nem szikrázott, de kihúztam inkább mindent és kikapcsoltam.

Ez lassan 24 órája történt, azóta száradt.

Szerintetek biztonságos lehet használni?



márc. 7. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a hosszabbító nem károsodik, ha kiszáradt, semmiféle veszélyt nem rejt.
márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kiszáradt, használhatod tovább. 24 óra a fűtőtesten pár csepp folyadéknál bőven elég. De én messze nem szoktam ennyire óvatoskodni. Finomabb elektronikánál okozhatna zavart a rászáradt cukortrutyi, vagy esetleg nagyobb mennyiség esetén, de egy elosztó egyszerű szerkezet, nem olyan érzékeny.
márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, pár napot hagytam még mert amúgy sem voltam otthon, minden működik hibátlanul, annyi hogy a LED szalagom kuka meg festhettem egy délutánt :D ment a pipa mindenkinek
márc. 13. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!