Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nyitva, vagy zárva van a...

Nyitva, vagy zárva van a mosogatógépetek ajtaja általában?

Figyelt kérdés
Nyilván nem működés közben, hanem általában értem. Én mindig zárom, de a férjem nyitva hagyja állandóan, hogy szellőzzön. Most nem tudom melyik a jobb. De nekem becsukva jobban tetszik egyébként.
márc. 8. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyitva van kicsit. Ha több az edény, elindítom. Ami koszos, azt papírral letörlöm, pl. pörkölt.
márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is így szoktam. Ami szilárd azt kukába törlöm, folyékony szószok, stb előtte egy mp - re csap alá, utalom ha szétfolyik a gépben vagy már az ajtó belsejen.
márc. 8. 12:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindig nyitva van rèsnyire, különben berohad, bebüdösödik. Mosògèpem szintèn mindig nyitva van, a mosòszeradagolò is kihùzva.
márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen a mosógép az nálam is állandóan nyitva van. Csak az nem látható helyen van.
márc. 8. 17:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ajtót azért kell picit nyitvahagyni, mert alul marad benne víz, ami egy nap alatt meg tud büdösödni, hiába nincs benne semmi más
márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amíg üres, csak behajtom az ajtót, résnyire nyitva van. 98 óta van mosogatógépem, a mostani a 3., de soha nem penészedett be akkor sem, ha rá volt csukva az ajtó. (egyébként mindig van benne kinyomott félcitrom, mert nálunk rengeteg citrom fogy)
márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha zárva van koszos edény van benne, és még pakolható bele, ha nyitva van, akkor tiszta edény van benne. Nekem ki is nyitja ha végzett.

Tehát ha nyitva az ajtó, akkor valakinek ki kell pakolni, ha zárva, akkor lehet bele pakolni :D

márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!