Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nyitva, vagy zárva van a...

Nyitva, vagy zárva van a mosogatógépetek ajtaja általában?

Figyelt kérdés
Nyilván nem működés közben, hanem általában értem. Én mindig zárom, de a férjem nyitva hagyja állandóan, hogy szellőzzön. Most nem tudom melyik a jobb. De nekem becsukva jobban tetszik egyébként.
márc. 8. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mosogatás után egy darabig nyitva kell hagyni, mint a mosógépet, hogy kiszáradjon. Utána mindegy. Ha telerakod maradékokkal teli, büdös edényekkel, de nem indítod még el, mert nem telt meg, akkor érdemes bezárni.
márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
66%
Nyitva.
márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Niytva, különben bebüdösödik, nem tud kiszáradni két mosás között.
márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Csak poharak és eloblitett tányérok, evőeszköz van benne. Tehát nem budos. (itthon nem nagyon főzünk).


Egy darabig én is nyitva tartom, de a férjem állandóan kinyitja, ha látja, hogy csukva van.

márc. 8. 11:26
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Mi csak mosogatás után hagyjuk nyitva egy ideig.
márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
márc. 8. 11:46
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

De sírva térdenállva könyörgök, ne öblítsétek elő az edényeket, ha mosogatógépetek van! Azért van a gép, hogy semmi ilyennel ne kelljen foglalkozni, és azért hogy vizet spóroljatok, kíméljétek a vízkészleteket, nem azért hogy több vizet fogyasszatok, mint ha nem lenne mosogatógép, mert szinte kétszer elmosogattok.

Ez nem valami légből kapott elmélet, a Finish jobb mosogatógép kapszuláira RÁ VAN ÍRVA hogy nem kell előöblítés!

márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kell sírva és térdenallva könyörögnod. Annyira hülyék nem vagyunk. De nem rakom úgy be, hogy etelmaradek van rajta, vagy ketchup, mustár, vagy egyéb.
márc. 8. 11:54
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Vegyes én bezárom az asszony kinyitja,nálunk így megy.
márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
😂😂😂 Akkor nálatok pont fordítva.
márc. 8. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!