Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a különbség a tartályos...

Mi a különbség a tartályos turmixgép és a smothie készítő között? Milyen vegyek?

Figyelt kérdés
Smothiet és turmixokat is szeretnék készíteni. Eddig készen vettem vagy botmixerrel oldottam meg. Most nem igazán tudom, milyent vegyek. 11.000 és 26.000 között gondolkozom. Jó, ha kis helyen elfér (ezek a smothie készítők), de ha a turmixgép többet tud, azt vennék. Vagy nem jobb, mi t amit botmixerrel készítek és hagyjam?

márc. 10. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A térfogata más, illetve a smoothie edénye olyan kialakítású, hogy abból nem kell átöbtözgetni a tartalmát, egy kupak csere, és már akár viheted is magaddal.

Amúgy ugyanaz mint amit botmixerrel keversz, csak egy zárt edényben történik a művelet, és biztonságosabb a konyha tisztaságára nézve.

márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem van egy vezeték nėlküli smothie kėszitöm azt jobban szeretjük .
márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!