Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tį hány fokon mosnátok a ruhát?

Tį hány fokon mosnátok a ruhát?

Figyelt kérdés

Igazából új mosógép, AEG típus.

2 program között variálok az egyik a 40 fok 1 óra, vagy 60 fok 2 óra. Van 90 fok is de szerintem az felesleges.

Átlag ruhákra elég a 40 fok? Vagy a 60 fokos mosással tisztább lesz?

Azért kérdezem mert 18f vagyok eddig én úgy mostam hogy otthon be volt állítva a gép csak beletettem a cuccaim nyomtam egy startot és ennyi.



márc. 10. 20:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Illetve ez még hagyományos centrifugás nem szárítós. Legkisebb fordulaton centrifugázza, vagy maxon (1200)?

Az is kimaradt, hogy kapszulát használok.

márc. 10. 20:24
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Ruháknak bőven elég a 40 fok 1 óra, 1000 fordulatos centi (ennél magasabb szerintem nagyon meggyűri őket). Ágyneműknek, törölközőknek én a 60 fokosat választanám.
márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Mosás 60 fok

Cenrti 1200 ford.

márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 szántóvető ***** válasza:
31%
mi a fenének 1 óráig nyúzni a ruhát,ezt mondd meg.nincs valami rövidprogram?40 fok elég ha nincsenek makacs foltok.
márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért mert elvileg ez a 40 fok 1 óra az alap program. A legrövidebb az 20 perc 30 fok ha jól emlékszem.

Van az az a vasaló funkció elvileg nem gyűri meg annyira a ruhát.

márc. 10. 20:52
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Szokott lenni egy alacsonyabb hőfokú (általában 40 fok, esetleg 30) viszonylag hosszabb program, ami enerigatakarékosabb, mint a rövidek. Több benne az áztatás, amikor csak áll a gép és közben maguktól felpuhulnak a koszok a ruhában, így összességében kevesebb energiát használ, mint a rövid de intenzív programok. 18 évesen gondolj a jövőre is :-)
márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

A legtöbb ruhát max 30-40 fokon lehet mosni, és felesleges is ennél több

Keresd ki a használati útmutatóból, hogy melyik az az általános célú, súlyautomatikát is használó program, ahol 30-40 fokot is be lehet állítani.

A nagyon rövid programok általában csak nagyon kevés ruhához használhatók.

A használati útmutatóban ezt is megtalálod

márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

sőt most láttam, 20 fok 35 perc a legegyszerűbb program, a gép szerint ez az eco mód.

még reggel megnézem pontosan milyen programok vannak benne, és akkor valami 40 fok 30-40 percest keresek.

márc. 10. 21:03
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

3 vagyok. Válaszoltam a kérdésre hogy "Ti hàny fokon mosnátok a ruhát?"

Erre lepontoznak🤔

Hát ki érti ezt?🤷

márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
9-es: azért mert legfeljebb ágyneműt mosnék 60 fokon… nadrág, póló, pulcsi, mindenre max 30 esetleg 40 fok van írva
márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!