Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti ez esetben mosnátok hajat?...

Ti ez esetben mosnátok hajat? 14/l

Figyelt kérdés

Igen-igen, hülye kérdés, tudom.


Heti 3-szor szoktam hajat mosni (vasárnap, kedd, csüt.), mert pl már keddre nagyon lelapul és kezd szálasodni felül (ha értitek, mire gondolok), délutánra meg be kell már kötni. De nem igénytelen, csak nem szeretem. Most egy hétig majdnem kitoltam, tegnap mostam meg, de nem úgy szárítottam, mint eddig, így csúnyán lelapult, mintha második napos lenne, csak nem zsíros.

Holnap a suliban hagyományörző nap, ruhában megyek meg minden, de holnap délelőtt nagyon csúny lenne már a hajam, mivel most is le van lapulva, ráadásul néptánc lesz délelőtt, leizzadok, és előre látom, hogy szörnyű lesz, dupla zsíros és lelapult. Befonni nem fogom, nem áll jól és amúgy se leszej népviseletben. Szeretnék friss hajjal menni, normálisan beszárítanám és jól nézne ki. Amúgy mellvonalig ér, vörösesbarna.


Szerintetek nagy gond, ha ma is megmosom? és akkor utána csak csütörtökön. Szeretnék jól kinézni, elég nagy hangsúlyt fektetek a hajamra. Nem szoknék rá, persze, egyetlen kivétel lenne.


Ti mit tennétek?

(ilyen béna kérdést...xD)



2018. ápr. 24. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mosd meg:)
2018. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Száraz sampon?
2018. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 köszi, így lesz :)

#2 van, de sajnos nekem nem vált be egyszer sem :(

2018. ápr. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!