Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütő, melyik...

Mikrohullámú sütő, melyik megbízható márka?

Figyelt kérdés
6 fős család vagyunk, most adta be a kanalat a Samsung 3 éves mikró.. Szóval most a gorenje, sencor márkát nézem

márc. 11. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Gorenje van már 9 éve, nagyon jó!
márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Pedig már írtam volna a Samsungot :D

Én 1 éve vettem már nem tudom a típust de kerámia belsős ami nagyon tetszett.

Nagyszülőmnél lassan 18-20 éve megy ugyanaz a Samsung mikró, eddig a nyitó gombját kellett javítani, meg 1x cserélni a belsejében azt a csillámos lapot.


Amúgy a Gorenje, Orion is jó.

márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon bevált a Samsung. Életem első mikrója is az volt és nem romlott el, csak a kora miatt berozsdált már a belseje. Tavaly megvettem a második mikrómat, szintén Samsung.
márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A mikró az egy faék egyszerűségű termék. Szuperkondi + magnetron egy ventilátorral meg egy dobozzal, a kívánt programokkal/tekerőkkel. Bármelyik jó, amelyik nektek méretben/teljesítményben/funkciókban megfelel nektek.
márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Samsungot akartam ajánlani.

Első mikrónk Clatronic volt, és 14 évig tökéletesen működött, vegyes megbízhatóságú márka, de nekünk mikróban nagyon bevállt. Most egy 9 éves Orion van, jól működik, de azért alapból hagy némi kívánnivalót maga után, inkább ne azt. Következőnek meg pont egy Samsungot néztünk ki.


A Sencor bár olcsó, de mégis általánosságban jó minőségű, megbízható márka. Igaz hogy licenc alapján a csehek gyártják, de eredetileg japán, ez a minőség pedig vissza is köszön rajta, érdemes kipróbálni.

Gorenje megint csak egy vegyes márka, valamiben jó, valamiben viszont csapnivaló. 1 hónapja vettük az új kombinált tűzhelyünket, ez az 1. Gorenje márkájú termékünk, igény szerint vettük, most csak ez volt leginkább opció. Eddig tökéletes.

márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sencorrol annyit, hogy 2 vízforraló van belőle ami tökéltetesen teszi a dolgát, de van egy kb 1 éves ébresztős éjjeli óra amin már egy számjegy csak félig világít. És ezzel sokan így jártak.

Hausmeister ha gondolkoztál rajta felejtsd is el, nekem egy 3in1 szendvicssütőm van, de a burkolata a hőtől megsárgult, a tetején levő visszajelző ledből az egyik beolvadt. De amúgy az is teszi a dolgát...

márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
A legolcsóbbat vedd de semmiképp se a noname kínait.
márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!