Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok ajánlani Mikrohullámú...

Tudnátok ajánlani Mikrohullámú sütőt? Kijelzős, húzófogantyús ajtó!

Figyelt kérdés

Mi csak étel/ital melegítésére használnánk.

A lényeg amilyet szeretnénk h kijelzős legyen és húzófogantyús ajtó, ne nyomó gombos.


Tudnátok ajánlani ilyen és megbízható márkát?

25ezer alatt.



2018. márc. 19. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl: AEG MFD2025S-M

[link]

~1500 Ft-tal a megadott összeghatár fölött van.

Ránézésre nagyon hasonlít az Electrolux EMS20300OX

[link]


Azt írtad, hogy csak melegítésre kell. Nos a grill részétől ne is várj csodát, de az általam eddig próbált mikrók mindegyikének használhatatlan volt a grill funkciója. Viszont nincs normális mikró grill nélkül! :(

A fenti AEG előd modellje egy ismerős családé, és elégedettek vele. Időnként én is használtam, és jónak tűnik, kb 5 éve használják problémamentesen.

Nekünk Whirlpool-unk van, az idén lesz 20 éves :) Soha semmilyen problémánk nem volt vele.

Szívesen ajánlanám az utódját, de ahogy elnézem, náluk nagyon elszálltak az árak.

Ami fontos, kínait semmiképpen ne vegyél! Sok árucikk van, amiben a kínai ipar már versenyképes, a mikrohullámú sütő még nem tartozik ezek közé.

2018. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bamboochatheone ***** válasza:
Az Electrolux-ot én is ajánlom, másfél éve használjuk, nagyon erős és könnyű használni.
2018. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!