Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok jó minőségű...

Ajánlanátok jó minőségű elektromos vízforralót 30-40 ezerig?

Figyelt kérdés
Eddig 2-3 ezres kínai vackokat használtam, egymás után mentek tönkre, most vennék egy komolyabbat, fontos a tartosság.
márc. 13. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az enyém 2500ft volt, 8 éve hibátlanul működik.


Ilyesmi: [link]

márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tefal Loft KO250130 Vízforraló, 2400W
márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ELso, nekem is Sencorom van, egy ev mulva tonkrement a fedel (ha kinyitom, leesik), a masodik evben a bekapcsologomb beragadt es nem kapcsol ki magatol, szoval a markat es arkategoriat kerulom.
márc. 13. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ennek kb. a feléért simán lehet jót venni, én a Russell Hobbs Retro-ra esküszöm amúgy, jó az is 20 körül van. Tefal Loft is jól néz ki.
márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 30-40 ezres vízforralónál nem a minőséget kell megfizetni, hanem a márkát, a dizájnt, meg hogy van-e valami olyan funkciója, ami az olcsóbbaknak nincs. Digitális kijelző, hőfok állítás, melegentartás, vízkőtelenítő stb. De ha valamire sok év garanciát adnak, az nagy valószínűséggel tartós. Erre 2+5 év garanciát adnak. [link]
márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmire nincs garancia tartósság terén!
márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-os, ez az 5 ev gari jol hangzik, csak az a feltetele, hogy ket ev utan evente elviszem egy muszaki vizsgalatra. Az nekem SOKKAL dragabb lenne, mint a termek ara...🤦‍♂️
márc. 14. 07:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy Hausmeister van, 5000-ért vettem 2020-ban.

Semmi baja azóta sem.

márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha kiszámolod, még mindig jobban jársz anyagilag 2-3 ezres kínai vackokkal, ha 1-2 évente veszed őket, mint 1 30-40 ezres drága vízforralóval. Hacsak nincsenek különleges igényeid, amit egy 2-3 ezres vízforraló nem tud. A 30-40 ezres is ugyanúgy el tud romlani, és általában 2 év a rendes garancia. De még egy 5-6 ezressel is jobban jársz. De ha a dizájn is számít, vannak nagyon szépek 100 ezer felett is, bár azok is ugyanúgy elromolhatnak.
márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk itthon ilyen van, és nagyon jó:


[link]


Nem épp valami drágaság, mi anno újonann még kb. 7000-ért vettük, kb. 3-4 éve van meg, napi szinten többször használjuk, és azóta sincs semmi baja, ugyanolyan tökéletesen működik, mint újkorában! Ha nem is minden gyárában van rálátás a dolgokra, de ahol tud, ott a Bosch még tényleg komolyan odafigyel a minőségre, és ez például látszik!


Rejtett fűtőszál, vízkőszűrő, normális beosztású vízszintjelző, nagy űrtartalom, és a nagy teljesítmény révén gyorsan felforr a víz - minden praktikum benne van, ami elvárható!

(1.7 a hivatalos mérce, de amúgy majdnem 2 liter is biztonságosan belefér)

márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!