Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG elöltöltős mosógép alapos...

AEG elöltöltős mosógép alapos takarítása?

Figyelt kérdés
Az új albérletben van egy nagyon szuper AEG mosógép. A mosószertartót kiszedtem tegnap azt elsikáltam, de akikor tettem volna vissza, akkor láttam, hogy belül az egész sötét fekete vastag lerakódás. Fogkefével próbáltam benyúlni, de közel sem lett tiszta. Lehet ezt még jobban szétszedni, próbálta valaki?
márc. 15. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy munka szétszedni.. inkább töltsd fel 5L 20%-os ecettel, tedd olyan programra amin nincs fűtés pl, centri. A kifolyócsőt tedd vederbe mert azt leszűrve visszaöntheted megint. Többször meg lehet csinálni, de a fűtőszálról a vízköbet nem hiszem hogy lehozza, de min. 48H állás/áztatás után sokat javít.
márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: nem a gép belseje (bár ezek után gyanítom, hogy az is), hanem ahova a mosószer tartó fiókot vissza teszem, annak a belseje tiszta fekete.
márc. 15. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős ecetes permetcugár.
márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veszel mosógéptisztító szert. Nagyon sokfélét lehet kapni.

Van, aki a mosogatógép tablettára esküszik. Kettő az üres dobba, és 60-90 fokos mosás program.

márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!