Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tulajdonképen miért tartanak...

Tulajdonképen miért tartanak fent az emberek hűtőt? Egy olyan világban ahol 10-percre van a bolt ahol hűtő is van akkor minek? Miért esznek más vagy harmad napos ételeket? Minek van autójuk mikor házhoz szállítanak szögtől kezdve a tejig

Figyelt kérdés

a betonkeverőn át hajóig mindent?

Normális ez így?


ápr. 4. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Jól van ez így
Lehetne még jobb is
Normálatlan világ
11 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
vaj, tej, pl ezeket nem esszük/isszuk meg egy nap alatt. Ha meg nyáron a 40 fokban tárolod ezeket, seperc alatt megromlik...
ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Ahol 10 percre van a bolt?

Jaaa kérem az 5. kerületből könnyű ugatni, ott lehet hogy közel vannak a boltok.

Na de itt vidéken azért rohadtul nem. Bár én egy nagyobbacska faluban élek, és itt heti 6 nap van nyitva az az egyetlen bolt, mégsem lehet dél után venni már semmit, mert elfogy a készlet. Ha délig nem vettél meg mindend ami kell, várnod kell másnap reggelig amig jön újra az áruterítő kamion. A family frost is csak heti egyszer jár. Szóval az a 10 perc inkább 15-16 óra, de ki számolja. Azokban a falvakban amik a környéken vannak és csak néhány100 lelkesek, a legtöbben egyetlen bolt sincs, vagy ha van, akkor 1-2 órát van nyitva naponta. Szóval jó ha van hűtő! Vagy egy kocsi amivel el lehet menni a 20 km-rre lévő városba a nagybó'tba. Ugyanis ide nem nagyon szállítanak házhoz kaját.

Betonkeverő faluban kötelező tartozék, mert csak! Mi van ha hirtelen betonozni kell valamit? Messze a barkácsbót, nem lehet csak úgy elmenni venni betonkeverőt. És amúgyis micsoda szégyen már ha átjön a szomszéd, hogy kölcsön kérje a betonkeverőt, én meg nem tudok adni, mert nincs. Akinek nincs falun betonkeverője az udvar sarkában nájlonnal letakarva, azt nem is veszik emberszámba :DD (amúgy nekem nincs és nem is kell)

ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Mert pl nem megyünk minden nap boltba.
ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem jó hibáztam Vizsolyban lakom!

Vaj ezek már vajak 1-évig eláll a tűző Nap-on tej ha igazi lenne lehet belőle aludttej.

ápr. 4. 21:32
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
4: oké, akkor te a tejet vajat az ágyad alatt tartod biztos.. ne csodáálkozz ha éjszaka majd kimászik és megtámad.
ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű azért, pl fagyasztott termékeket hova rakod? Én Pesten lakom, a Wolt 10 perc, a Kifli 120 percen belül házhoz hozza a bevásárlást, de ki a tököm akar rendelgetni naponta hűtést igénylő termékeket? Nem életszerű, mert hütő nélkül azt jelenti, hogy minden hűtést igénylő terméket el kéne fogyasztani azonnal különben ki kell dobni mert megromlik.
ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
31%
A margarin neve parasztosan: vaj.
ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Miért kell hűteni? Hűtő előtt is éltek emberek!

A fagyasztott ételek azok már szétroncsolt valamik hiszen a jég a betont is széttöri akkor az élelem éter testét is darabokra szedi.

ápr. 4. 22:07
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

„Miért kell hűteni? Hűtő előtt is éltek emberek!”

Meg az okostelefon előtt is éltek emberek, nálad is valószínűleg ott van, az például miért nem zavar? Nem kell itt idegeskedni, ha nem tetszik, akkor ne hűtsd, tedd ahova akarod, szaladgálj 10 percenként a boltba, csinálj, amit akarsz, senkit nem érdekel.

ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9-es Nincs okos eszközöm mert azt tartom akik ilyenek használnak azok értelem és érzelem zavarosak.

Én pedig egyensúlyba vagyok magammal!

Kérdésemben is csak egyensúly van.

ápr. 4. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!