Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jöhet koszos víz a csapból...

Jöhet koszos víz a csapból attól hogy egyszerre eresztema vízet a konyhai csapot és megy a mosógép?

Figyelt kérdés

Megy a mosógép és kinyitom a konyai csapvizet erre kis fekete és piros pöttyök jöttek ki a vízzel eggyütt (ami atlátaszó normális) ilyen pontocskák mintha tetvek lennének vagy étel kossz.

Nehéz leírni


Létezik,hogy azèrt van eg mert összeköttetésben áll a kettő es nem tud szűrni?

(Nem piszkos a csap feje)


Másnál is volt ilyen ? Mitől vab ez ? Mit tehetnék ez ellene?

Lehet najom ha az ilyen vizet megmikrózom?



ápr. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán megihatod, nem kell mikrózni, esetleg ülepíteni ajánlott. Annyi történt, hogy nem pont a szokott módon áramlott a csőben a víz, és ezért felkavart egy kis koszt, ami teljesen normális módon le volt rakódva valahova.
ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg rozsda
ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
52%

Nem épp piros, ez ilyen magyar szokás, mint amikor kockának nevezitek a téglalapot.

Azok barnás színű vasoxidos, mangános lerakódások voltak, de a feketét talán eltaláltad.

ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Ma is tanultam valami újat :3

ápr. 11. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Finoman jelezném, hogy önjelölt nyelvész professzorunk ismét, viharos óceánra evezte ingatag csónakját.


Ne kelljen már egy civil beszélgetés során "négyzetes mintásnak" nevezni egy kockás abroszt!


Érezni kell a különbséget egy civil beszélgetés és egy műszaki dokumentáció nyelvezete között!


ajánlott irodalom:


[link]

ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

5.

...akadj már le rólam!

Majd én tudom, hogy mit és miért írok.

Nincs jobb dolgod, válaszok írására nincs tehetséged, csak mások piszkálására.

Hagyj békén, ma is már másodszor piszkálódik valaki értetlenkedő, én nem ezért látogatom ezt az oldalt!


-------------

Idézet:

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:

Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez.

Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal! Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért... stb.

ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen...ez ilyen magyar szokás a kötekedés..Szomorú.

Nem vagyok színvak az pirosnak láttam és kész.

BÉKE!

ápr. 12. 15:17
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az a gond, én hiába elmagyaráznám szívesen, de tapasztalat, hogy úgysem __akarja__ megérteni, mert van bizonyos problémája, de azt persze nem szabad leírni.

Neki szabad irritálni másokat, de más nem írhatja le az őszinte véleményét, kulturált formában sem.

Ilyen szinten, amikor itt a szakemberek szólnak például a "LED-izzó" laikus elnevezés ellenében, ez meg azt lesi, hogy belekössön a szakemberek szavába, csak azért is. Mint akinek nincs jobb dolga, csak akadékoskodni, vitát gerjeszteni, mások kedvét elvenni a tapasztalatok megosztásától.

De hülyeséget beszél, nyelvészkedni akar, értelmezési problémákkal, agyrém.

ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!