Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok mondani jó középkateg...

Tudnátok mondani jó középkategóriás vezeték nélküli állóporszívót? 2024ben.

Figyelt kérdés

Tapasztalat alapján. A neten annyi mindent olvas az ember. 60-80ezer ft környékére gondolok, ha ilyen áron van.

Egy dyson szuper lenne.. de nem tudom mit tud amiért ennyire drága.


ápr. 15. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

60-80 szerintem nem középkategória, vagy annak nagyon az alja. Mivel a csúcsmárkák bőven 300 felett mennek, ezért én a 100-150es porszívókat mondanám középkategóriának.


Egyébként rowenta, philips, esetleg bosch. Én ezekből választanék egyéni preferenciák alapján.

ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Egy dyson szuper lenne.. de nem tudom mit tud amiért ennyire drága."

Ezt tudja. Hogy azt se tudod hogy milyen, de meg akarod venni. Ezért drága.

Nekem ilyen van, csak nagyobb akkut vettem hozzá.

[link]

ápr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elolvastam a Dyson adatait annak idején és a Samsung tudta ugyanazt a szívóerőt fele annyiért, ezért akkor azt vettem. Tökéletes a mai napig. Persze ma már a kiegészítőket is figyelembe venném, főleg az állatszőr kiszedő funkciók miatt. A lézeres koszfigyelés is látványos és akár még hasznosnak is mondható.
ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenem van: [link]
ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Dyson van. Sok éve szolgál gondmentesen. Ma már talán kicsit elavult, de nem gondolkodom a cserén.

A nevet és főleg a minőséget meg kell fizetni.

ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!