Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Alig egy éves Hausmester hűtő...

Alig egy éves Hausmester hűtő miért olvad?

Figyelt kérdés

Alul ahol a hűtő doboz alat áll a víz rendszeresen.

Nagyon félek hogy tönkre megy/ment. Nehezen sportoltam össze rá a pénzt.

Ha mikrozni akarunk akkor ki kell húzni a hűtőt és be dugni a mikró. Talán ennek van köze hozzá.

Kérem az okoskodó, le kezelő emberek kíméljenek meg.


ápr. 15. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A hűtő nem fagyasztó, értelemszerűen nem fagy meg benne a víz, a hidegtől kicsapódik a pára és az összegyűlik. A páraelszívót nézd meg inkább, mert az nem működik megfelelően, ha sok pára összegyűlik benne. Amúgy tegyél bele egy hőmérőt, az ajtóhoz, az alsó fakkba. Ha legfeljebb +5 fokot mutat akkor minden oké. Ha többet akkor állítsd magasabb fokozatra, ha már magas, vagy nem reagál az állításra hívj szerelőt. Valószínűleg még garanciális.
ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egy elosztóval megoldható lenne a ki-be húzogatás, folyamatosan kellene áramot kapnia. Lehet, hogy néha el is felejted visszadugni mikrózás után? Ha rendesen hűt, akkor nincs baj. Meleg ételt ne rakj bele, és az ajtót igyekezz mielőbb becsukni, ha be ki kell nyitni.
ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Ki kell húzni a hűtőt hogy a mikrót használd....


Ez mindent elárúl...


kb 1000 ft egy elosztó:D

ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nézd meg a kifolyót alul, hátul, mert az van eldugulva nagy valószínűséggel.

Hol ez, hol az, de van egy színes huzogatható tisztító.

Nem kitépni, megmozgatni..

ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 1 éve nem volt kitakarítva a lefolyó.

Pedig max. 1 perces művelet..

ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem volt még hűtőm amiért én vagyok a felelős.. Nem tudom hogy kell csinálni? 😂
ápr. 17. 15:34
 8/11 anonim válasza:
Ha ez az első hűtőd, akkor azzal kezdd, hogy alaposan elolvasod a használati utasítást. Remélem eltetted, ha nem akkor megtalálod az interneten valahol. Abban magyarázatot találhatsz az effajta hibákra, és megoldásukra is. Majd a többi gépednél is azt olvasd el először, és tedd is el, amíg a gép meg lesz.
ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
El tettem a használati útmutatót, majd akkor átt olvasom. Köszönöm szépen 🙂
ápr. 18. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el a #5 által linkelt anyagot.

Pont erről szól! Magyarázattal..

Tálcán kínálja a megoldást! 3 nappal ezelőtt volt.

Nem is olvasod el a válaszokat? Minek kérdezel?

ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!