Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A keskeny mosogatógépbe...

A keskeny mosogatógépbe mennyivel kevesebb edény fér bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Itthon van egy normál méretű, 60 centi széles mosogatógépünk, amibe viszonylag sok mindent bele tudunk tenni, és gazdaságosan ki tudjuk használni.

Lenne egy lakás, ahová szeretnék egyet betenni, de csak a keskeny, 44-45 centis fér be. Megnéztem ezeket a gépeket egy üzletben, és nekem nagyon kicsinek tűnik. Tányérok még még beleférnek, de közepes és nagyobb edények már nem.

A kérdésem az lenne, hogy azoknak, akiknek keskeny van, a gyakorlatban mi fér el benne kényelmesen úgy, hogy azt normálisan el is mossa?



ápr. 17. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal, maximum a fele, a legtöbb edénynek túl kicsi
ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hirtelen úgy olvastam a kecske hogy fér bele a mosogatogéobe mondom MIVAN xDDD
ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" azoknak, akiknek keskeny van, a gyakorlatban mi fér el benne kényelmesen úgy, hogy azt normálisan el is mossa?"

Keskeny volt, el is adtam gyorsan, mert kb. semmire sem jó.

ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A keskeny annak jó, aki egyedül él, kész (fagyasztott vagy rendelt) ételeket eszik és ehhez pár tányér, evöeszköz kell csak naponta. Kettö vagy több embernek, illetve aki saját maga is föz, annak semmire sem jó.
ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Aktív Szál ***** válasza:

Nekünk keskeny gép van, így vettük a lakást és 9 éve használjuk megelégedéssel. Ketten vagyunk, nekünk bőven megfelel. Lábas, fazék illetve a kis tepsi, amit használunk simán belefér és gyönyörűen el is mossa. Sőt, volt, hogy a nagyobb (kb 40x40 centis) tepsit is bepakoltam átlósan és azt is szépen elmosta, bár nyilván amellé már nemnagyon fért be más.


Egy 5 tagú családnak kicsi, de egy párnak simán jó egy ilyen keskeny gép. Meg gondolom az sem mindegy, milyen márka, nekünk egy Bosch van.

ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bosch mosogatógépet néztem csak eddig.
ápr. 18. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme a keskeny mosogatógépeknek. Egyrészt szinte semmivel sem olcsóbb, mint a sima 12 terítékes, másrészt ugyanúgy 1 tablettát/kapszulát teszel be, mint a 12 terítékesbe
ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aktív Szál ***** válasza:
#7 Egy átlagos konyhában valóban, de pl panelben elég szűkös a hely, ott jó lehet a keskeny.
ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!