Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet ajánlasz...

Milyen mosogatógépet ajánlasz 5 fős családnak? Keskeny kivitelűt keresek.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok :) Márka, tipus, lelőhely, ár, minden érdekel :)
2011. szept. 4. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
whirlpoolt vegyél enyim 9 teritékes de ha elfér nálatok akkor nagyot vegyetek mert az jobban megéri az ennyim adp 550 tipusú 80 ezerér vettem de szerintem már olcsóbban beszerezhető én nagyon sokat kinoztam már jo strapabíró gépek a whirlpoolok keresgélj és válogass jo lessz mind szerintem az enyimnek le van véve a teteje és a pult alatt van be van építve csak az eleje látszik és inox a gép nagyon szép
2011. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Várok még tippeket, és természetesen azt is, ha valakinek valamelyik nem vált be.

2011. szept. 4. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 terítékes 45cm széles(mert ez fért el a pultba)Elektrolux nagyon bevált,hamarabb megtelik,de így legalább nem áll benne a koszos edény!Van úgy hogy háromszor is megy egy nap.És még valami 18 éve!megvan és még soha semmi baja nem volt Csak ilyet vennék legközelebb is!
2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 terítékes Whirlpool gépem van. Nagyon csúnyán mosogat,főleg a poharak és tányérok rondák.Pedig az ételmaradékot mindig lekaparom a tányérról. 1 év után állt a gép alatt a víz, szerelőt kellett hívni. Az egész gép egy trágya, ezt a márkát nem ajánlom senkinek. A szerelő is mondta, hogy Whirlpoolt nem ajánlja senkinek.

Az előző gépem Siemens volt, na, az gyönyörűen mosogatott, vagy 15 évig semmi baj nem volt vele.Sajnos végelgyengülésben kimúlt.

2011. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az igen pedig az ismrőseimnek mindenkinek a családomnak is jó a whirlpool gépe a só és az öblítő jól be van neked állítva? szűrő tiszta? vegyél bele ilyen tisztítólötyit és nyomasd át forró programon
2011. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!