Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pici vezeték nélküli porszívó...

Hosszúhajú kérdése:

Pici vezeték nélküli porszívó hány órát bír takarítani egy töltéssel?

Figyelt kérdés
akár autós is lehet, vagy csak egy nyél egy fejjel amit tölteni kell, nekem tök mindegy, a lényeg hogy ne merüljön le 3 perc után. elvárható hogy 1-2 órán át működjön, vagy nagyon naiv vagyok? kicsi a lakásom, és még zsúfolt is, ezekkel könnyen beférek, elférek, csak az a kérdés kibírja e míg végzek? meddig bírják, mit ajánlotok? ja, és hát persze az ár! ezért teszem fel a kérdést - többek között - mert ugye ezek a kicsik azért olcsóbbak. nem kell hogy nagy feje legyen, mert nem fér be mindenhova, de az se jó ha csak egy cső. láttam kisfejűeket - na olyesmire gondoltam. írjatok, bármi jobb, mint a semmi. - azért lehetőleg a kérdésre válaszoljatok :)

ápr. 21. 03:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mekkora teljesítményű és hogy mekkora akkut veszel bele.

A jobbakhoz ugye lehet, hogy külön kell megvenned az akkut és a töltőt. (Ha nincs még más akkus barkácsgéped)


Az ilyen 10 ezer forintos morzsaporszívók valódi takarításra alkalmatlanok.

ápr. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Órában semmiképp nem mérhető egy aksis porszívó üzemideje.

Komolyabb aksival is 25-30 percen belüli amit tudnak. Az én Hilti porszivom kb. 14-18 percet megy el választható "nagy" aksival.

A gagyi pedig mindegy. Nem nagyon szív, idegesít ezért. És még le is merül, közben ráadásul hangos

ápr. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dysonom van. Elméletileg 20 percet bír az akksija, de még sose tartott addig a porszívózás, hogy ezt leteszteljem.
ápr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van rajta több fokozat. A szőnyeghez a legerősebb kell, az nagyon gyorsan szívja az akut. A parkettâhoz közepesen elég. A miénkkel egy szuszra kb 50-60 négyzetmétert lehet alaposan kitakarítani.
ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Órákat egyik se fog bírni. Black&deckerem van, ez álló porszívó kivehető morzsaporszivo résszel, ez fél órát bírja
ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk el nem tudom képzelni miért kellene egy lakást 1-2 órán át porszivozni... 240nm házban élek, ennek mondjuk felét, kétharmadát szoktam porszivozni, soha nem tart egy órát
ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon naiv vagy. Pici is és sokat is bírjon, ilyen nincs. Az akkumulátorok energiasűrűsége adott. EGy bizonyos térfogatba nem lehet egy bizonyos energiánál többet bezsúfolni. A porszívóknak pedig elég nagy a teljesítménye, vagyis hamar meríti az akksit.

Vagy veszel egy rakás akksit és cserélgeted - ha lehet, vagy vezetékessel nyomod.

ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát látom csak a képzeletemben létezik - egyenlőre - ez az álomporszívó, köszönöm a sok hasznos választ!!

6. kényszeres gyűjtögető vagyok, ne tudd meg mennyi idő felporszívózni egy telezsúfolt lakást, mindent vagy félretenni, vagy kikerülni, könnyebb egy üres báltermen átmenni..... igen, tudom, selejtezzek. nehéz az elengedés...

ápr. 22. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!