Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszivot az amire azt...

Milyen porszivot az amire azt mondod hogy jó és kényelmes vele takarítani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
A robotporszívó! :)
2022. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
A feleségem, mindig gyorsan végez.
2022. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

A legolcsóbb aminek többféle feje is van.

Meg elég hosszú csöve.

Semmi extra

2022. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Amibe nem kell porzsákot venni, mert az plusz egy vagyon és még macera is figyelni, hogy melyik passzol bele meg melyik nem, melyik boltban mikor lehet kapni olyat, melyikben mennyibe került. Úgyhogy porzsák nélküli legyen. És persze elég erősen szívjon. És ne legyen nehéz magam után rángatni a lakás különböző részeibe.
2022. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
A robotporszívóval az a baj, hogy nem tud elbánni a hajszálakkal, úgy tudom. Meg persze a küszöbökkel, stb.
2022. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Az attól is függ mekkora a küszöb és, hogy milyen hosszú a hajszál. Kb 2cm-es küszöbökön tudnak átmenni a robotporszívók (típusa válogatja persze)az felett már valóban bajos a dolog. A hajszál pedig alapvetően nem probléma csupán arra kell figyelni, hogy a robot hengerkeféjéről érdemes leszedni a felcsavarodott hosszú hajszálakat ami kb 1 perc.
2022. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy közép kategóriás Philips porzsák nélküli van, teljesen elégedett vagyok vele.
2022. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Én ezt vettem néhány hónapja, nagyon meg vagyok elégedve vele.


Porzsák nélkülit akartam, de lebeszéltek róla, hogy nincs olyan teljesítménye. Na hát ennek van! Még minimumon is felszívja a linóleumot egy részen ahogy elengedett a ragasztás. Három féle fej van hozzá. Porzsák valami S-Bag, 3000 Ft az Alzában.

2022. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

"Porzsák valami S-Bag, 3000 Ft az Alzában."

Igen, erről beszélek, hogy egy vagyon...

2022. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Igen, de 5 évig tudod használni, ha a kezeddel ki tudod üríteni.

Tudom ma már ez is teljesítmény.

2022. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!