Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy működik a 3 napos csere...

Hogy működik a 3 napos csere garancia?

Figyelt kérdés

Vettem egy turmix gépet, nem működik! Vagyis 2x letudtam turmixolni a gyerek kajáját, utánn. Nem ment!

Ha vissza viszem kicserélik vagy javítják? Ha kicserélik másfajtára cserélhetem?


2010. okt. 28. 09:13
 1/3 anonim válasza:
3 napon belül cseréli az áruház, ahol vetted. 3 nap után már csak a szerviz javítja. Bármi másra kicserélheted, ha nem akarsz olyat ami most van, akkor más milyet is kérhetsz, de az árát is visszaadják, ha más nem tetszik. Legalábbis én így jártam vasalóval
2010. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kicserélik, először az ugyanolyat javasolják, de választhatsz másik fajtát is.

A pénzt csak legvégső esetben adják vissza. De vannak olyan helyek, ahol ezt vásárlási utalvánnyal oldják meg.

2010. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Pénzvisszafizetési kötelezettségük nincs. Bemész, elmondod, hogy nem megy. Kapsz egy ugyanolyat cserébe. Ha az is meghal 3 nap alatt, akkor bemész, és megmondod, hogy kérsz egy utalványt, vagy fizessék vissza az árát. (ez a kereskedő jóindulata, ha visszafizeti).
2010. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!