Laptop csere jegy kérés menete.3x-ra hibásodott meg.1 év garanciával vettem plusz 1 év garanciát vettem hozzá. (törés garancia is) Fél éves a gép. Mi a menete a cseregép kérésnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék új gépet kérni helyette vagy csere jegyet. Nem jó hogy mindig szaladozni kell vele a szervízbe és ott van hetekig. Mit kell írni hogy kérhessem a cserét? Milyen jogaim vannak?
2010. jan. 20. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsika, megkérdezhetem, hogy milyen márkájú?
2010. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hívd fel a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséget,ott mindenről tájékoztatást kaphatsz,de sztem. 3 hibásodás után már jár a csere!
2010. jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fujitsu siemens
2010. jan. 21. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Már az ELSŐ meghibásodás után járhat a csere amennyiben csere-készülék mellett 30, vagy csere-készülék nélkül 15 napon belül nem tudják megjavítani. A garancia meghosszabbodik annyi idővel ameddig a készülék szervizben volt (ez érdekes lehet, főleg ha fél év alatt már többször is volt szervizben) Arra ügyelj, hogy a javítás tényét és idejét mindenképpen tüntessék fel a garanciajegyen!!! Ha fődarab csere volt laptopnál pl LCD, alaplap merevlemez processzor akkor az is legyen feltüntetve mert a cserélt darabokra újból indul a garancia!

Laci

2010. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A garaniajegyere nem írtak bele sajnos csak munkalapot írtak. De megvan mind.
2010. jan. 23. 14:12
 6/6 anonim válasza:
Bocsánat de ez a legtrébb márka laptopok között szerintem..Mi lett egyébként, mi történt végül ?
2013. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!