Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a legjobb (állat)...

Melyik a legjobb (állat) szőreltávolító gép?

Figyelt kérdés
Lakásban tartunk cicát,és kutyát,és hiába takarítunk,minden tiszta szőr.Szeretem a tisztaságot is,régóta keresem erre a problémára a megoldást.Minden megoldás érdekel,mert még a mosógépből kijövő (elvileg tiszta) ruha is szőrős.
2010. nov. 1. 14:14
 1/5 anonim válasza:
Sajnos én is küzdök ezzel a problémával. A napi, akár kétszeri porszívózás is csak átmeneti segítség. Az egyik állatbarát fórumon ajánlották a Furminator készüléket, mindenki meg van vele elégedve, azt írják, hogy ennek használatával elég a szőnyeget, kanapét, stb. hetente egyszer (kétszer)porszívózni. Én ezen a héten veszem meg, már alig várom, hogy kipróbálhassam és megtapasztalhassam az előnyét.
2010. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van Furminátorom,és tényleg sok szőrt kiszed az állatból,de nem pont ilyenre gondoltam.De azért köszi,mint ötletet.Az én állatkáim nem nagyon szeretik a fésülést sem,így nem szeretném,mindennap használni a készüléket.A cicám meg sajnos leukózisos (anyjától örökölte,talált cica),olyasmi mint az embereknél a leukémia,és ezért extrán hullik a szőre.Én valami olyasmire gondoltam,ami a kanapéról jól eltávolítja,mert onnan a legnehezebb.Szerencsére szőnyegünk nincs. :-)
2010. nov. 2. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vizes gumikesztyűvel. Egy irányban simogatva a bútort összesodorja a szőrt, eddig ezzel a módszerrel sikerült legszebben leszőrözni a kárpitot. Az állatokat is nedves kézzel simogasd meg többször egy nap, úgy a kezeden marad a szőr, nem száll szanaszét.
2010. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! igaz ez nem gép :) én Furminatort vettem, 10 ezer forint volt, de nekem megjavitotta az életemet! mindenem szőrös volt, előtte vettem ezer féle kutyakefét, de egysem volt jo, ezzel meg kijott egy fél zsák szor és most olelgetem fekete cuccban és egy szál sem jon ki!
2010. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, bocs, most olvastam a kommentedet :(
2010. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!