Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Régen még a középkorban...

Régen még a középkorban használtak tejserkentőt? Milyen állat teje volt a legjobb a babáknak?

Figyelt kérdés
Mien okokból nem indulhat be a tejtermelődés? Valami mód van rá hogy elindítsuk?
2009. jan. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Régen állítólag a kecske tejét adták,ha nem volt teje az anyukának. Nem tudom mondjuk ,hogy az mennyire lehet jó egy pici babának
2009. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Mikor szültél, hány napja , hete?

A babót milyen gyakran teszed mellre?

Szívja rendesen?

Be kell hogy induljon...

2009. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran teszed cicire?

A baba tudja a legjobban beindítani :)

2009. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen még a középkorban nem tejserkentőt használtak hanem szoptatós dajkát fogadtak a kicsi mellé. Egyébként a kecsketejet adták és sok helyen (akik nem tudják megfizetni a tápszert ) a mai napig azt adják.

Nekem szülés után elmaradt a tejbelövellés, baba-mama szobában voltam a fiammal, minden ébredésre mellre tettem, azután itthon 1 hónapig szinte éjjel-nappal állandóan szoptattam. Ettem More Milk kapszulát, meg homeos bogyókat, aztán szépen beállt a tejtermelés.

9 hónapja szoptatok.

2009. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor mi voltunk babák, házi tehéntejet adtak teával hígítva. De most nagyon ellenzik, mert laktózallergiás lehet tőle a baba. Húsleves, tojásleves, sör, állítólag segíti a tejtermelést. De ha nem, akkor szerintem adj neki nyugodtan tápszert. Inkább, mint tehéntejet.
2009. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!