Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes gőzmosógépet venni?...

Érdemes gőzmosógépet venni? Van valamelyikőtöknek tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyivel drágább annyit nem spórolsz vele. A tisztítási fokáról nincs információm.
2010. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szerencsére csak használtan vettem egyet, de azóta is a garázsban áll. Ablakokat próbáltam vele takarítani, de mivel a gőzből víz lesz, az a mocskos víz szépen lefolyik, és nem is visz le úgy, mintha egy jó kis mosószerrel csinálnád.

Nem beszélve az előkészületekről, víz bele, várni még melegszik, gyorsan kifogy, egy nagy humbuk az egész.

Hacsak nincs olyan, ami beszívja a koszos vizet, de az meg már nem gőzmosó, hanem takarítógép. :-)

Nálam a felesleges háztartási készülékek listáján a második helyen áll, az első a gyümölcscentrifuga. :-)

2010. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gőztisztítóra gondoltam, hanem a gőzmosógépre, amivel ruhákat mosnak. Pl ilyen: [link]
2010. nov. 18. 18:26
 4/5 anonim válasza:

szerintem ennyi penzert inkabb szaritos mosogepet vegyel. Na az is gozol becsuletesen :)) Meg hasznos is.

Nem tudom amugy van-e szaritogeped, es nem is tudom miert pont ezt a modelt nezted ki? Ugy tunik valami himi humi dolog ez a "Külön gőz ruhafrissítő program". Amolyan ujdonsagizu reklamfogas.


mi ilyent vettunk nem regen:

[link]

2010. nov. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs szárítógépem, de nincs is rá szükségem.

Gondolom, az a szárításkor gőzöl, ez meg mosás helyett.

Nem pont ezt a modelt néztem ki, csak ez volt a keresőben a legelső amit kidobott gőzmosógépre, és az előző válaszoló gőztisztítóra gondolt.

Azért nézem a gőzmosógépeket, mert sokszor úgy kell kimosni a ruhákat, hogy nem piszkosak, csak átveszik a cigiszagot (mivel nálunk egyikünk sem cigizik, nem szívesen vesszünk fel cigiszagú ruhákat)

Ezen kívül a víz köbmétere 1200 forint körül van, és árban és időben is lehet, hogy jobban megérné a gőzöléses ruhafrissítés, mint a mosás.

Ezért is kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalata róla.

2010. nov. 21. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!