Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valamelyikőtöknek személye...

Van valamelyikőtöknek személyes kapcsolata az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyházával?

Figyelt kérdés

Vagy rokonotoknak, ismerősötöknek?

Tudtok róluk valamit?


2011. jún. 23. 17:34
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
72%
Újabb szekta? Szerencsére nincs.
2011. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Ez meg mi lenne?
2011. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Van. Én is azt gondoltam, hogy szekta, de szerintem nem az, nevük többször változott jogszabályok miatt egyesületről egyházra. Nincs kötelező belépés, kilépés. Nincsenek meghatározva kötelező dogmák. Vidéki spirituális körbe járok hetente ingyen. Ha vannak nyilvános dolgok, Villás Béla előadásai, akkor azok ingyenesen elérhetőek az interneten. Még nem voltam személyesen, de gondolom ott van belépő(helyiség bérlése, stb, ez beleférhet). Tanfolyam pénzes, akit érdekel. Nem kopogtatnak ajtókon és nincs külön reklám és semmilyen toborzás.
2015. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!