Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kapszulás kávégépet...

Melyik kapszulás kávégépet érdemes inkább megvenni? Dolce gusto vagy Nespresso?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a páromat karácsonyra egy kapszulás kávéfőzővel. Azonban nagy dilemmában vagyok. A Krups Dolce Gusto és Nespresso gépe között vacillálok. A Dolce Gusto valamivel olcsóbb, mint a Nespresso Essenza legolcsóbb változata, de nem tudom, megfelelő minőségű eszpresszót csinál-e. Esetleg van valakinek tapasztalata a 2 fajtával kapcsolatban? Most kizárólag arra lennék kíváncsi, hogy melyik csinál(hat) finomabb, erősebb presszókávét, a különféle más kapszulákban (Macchiato, Cappuccino) nem vagyok érdekelt, mert a párom is és én is presszókávé-pártiak vagyunk, cappucinót és másféle kávékat ritkán iszunk. Éppen ezért arra lennék kíváncsi, hogy a Nespresso árából adódóan jobb kávét csinálhat, mint a Dolce Gusto? Előre is köszönöm szépen a válaszokat?
2010. nov. 24. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha jo esspressot akarsz, ne vegyel kapszulas gepet. Mindegyik edes vacak. A kapszulak sem olcsok. Jobb a babkaves.
2010. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha igazán kávépárti vagy ,Ne vegyél kapszulás kávéfözőt!!

Darálós autómatát vegyél úgy megtudod választani milyen kávét,milyen finomságúra darálja és mennyi vizzel főzze.Nem "hajósöpredékből"kell kávét főzni!!Szervízekbe már nagyon jó minőségű olcsó ilyen gépeket lehet venni.Inkább egy kávéskönyvet vegyél neki amiben leírják a világ kb.húsz kávétermelő ország kávéját miben tér el,és akkor még ott van a pörkölési mód legalább annyiféle.Nem tudod mit hagysz ki! és ezt nálunk min lehet kapni.Barrista (kávé)szaküzletekben.Sőt egyszerű tanfolyamon még ezeket be is mutatják.

2010. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted miért találták ki a kapszulás kávéfőzőgépet!Nagy üzlet sokkal drágább a kapszula mint a sima kávé,és nem választhatod és nem ellenőrizheted a minőségét!Kényelmesebb? A darálósba a szemes és a por kávét is beletöltheted,alul kijön a kávé oldalt meg kis pogácsánként tárolja a zaccot!Gondolj utána.A kapszulás főző olyan üzlet mint a nyomtató(az olcsó,de a patron bele drága)itt a kapszula drága!
2010. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nespresso. Szerintem finomak a kávéik és nagyon exkluzív az egész.
2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
81%

Na, sok okos! Nekünk nespressonk van!Egyszerűen imádom! Fenséges habos espressot főz! Komoly ellenérzéseim voltak, mikor 4 éve nászajándékba ezt ígértek, aztán megkóstoltam, és már az egész család csak ezt issza!

Ha modelt is javasolhatok: Pixie-t vegyél, vagy mindenképp olyat, ami alá nagy poharat is be tudsz tenni (lehajtható a pohártartója), de ne a tejhabosítóval ellátott modellek közül válassz. Azok egyrészt drágábbak, másrészt nehéz tisztán tartani. Inkább külön vegyél majd hozzá Aeroccino-t.

2011. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!