Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépek közül melyik a...

Mosogatógépek közül melyik a jó? PL:Candy? Whirpool? És ami árban is jó? .

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Whirlpoolt ne vegyél, csapágyasok, még az eladó is ezt mondta. Nekem indesit van, sztem jó, árban sem vészes.
2009. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi Bosch-t vettünk 12 terítékeset az Euronics-ban 90ezerért. Árban jó, de még nem próbáltuk ki. Beépíthető.
2009. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Nekünk a whirpool a párától zárlatos lett, a hawerunknak az Indezit vezérlőelektronikája xart be(25-30000), másik ismerősünknek -szintén indezit- csapágyas lett ,(dobcsere mindenestül, mert a csapágyak össze vannak öntve a dob műanyag alkatrészeivel, ezért csak kompletten lehet cserélni.)

Épp ma rendeltem én is a netről Fagor felültöltős mosógépet. (az unokatesóméknak Fagor van, és már 10 éve HIBÁTLANUL működik) Hátha nekünk is beválik.

900 fordulatos, és "long life system" Remélem jót jelent ;) (szállítással eggyütt vidékre 66000 ft)

Szerintem egy próbát megér, mert figyeld csak meg, hogy csak azokat a dolgokat reklámozzák, amik nem fogynak, és gagyik. (de ez nem minden esetben igaz)

Nos én még sose láttam Fagor reklámot.

2009. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Kedves Utolsó!

MosoGATógép van a kérdésben :) (Egyébként a mosógépem Fagor kiválóan működik, jól döntöttél.)


Nekünk Indesit mosogatógépünk van, 12 terítékes, állítható felső kosár magasság.

Ha legközelebb vennék, akkor olyat vennék, aminek lehajthatóak a tányértartói, úgy beférnének kényelmesen a nagyobb edények is.

A Candy szervízhálózatát nagyon lehúzták.

2009. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

a régi házban Bosch volt szuper .

most Fagor van, sajnos a szárítása nem tökéletes, de hát 3 hónap után nme fogom cserélni, csak Boscht vennék, ha még egyszer választok

2009. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
és mit szoltok bővebben a Candy-rol?
2009. jan. 15. 18:17
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Szervizesek nem ajánlják az olasz modelleket.
2009. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha ha ha! Te kis okoska!!! Ezek szerint a Coca Cola is gagyi mert reklámozzák!!! Ien hülyeséget még nem hallottam! De a témához hozzászólva: nekünk Whirpool 4615-ös van 3 éve! Eddig kifogástalanul mükszik!!! Igaz anno 100.000 pénz volt az ára, dehát a minőséget meg kell fizetni!!!13 lityi vizzel, és 1.05kwh elektromos energiával gyönyörüen dolgozik. Ja, és a Lidl-ben vesszük a sót, a mosogatóort, és az öblitőt. Én ffi vagyok , de nem gondoltam volna hogy a rántottás serpenyőt egycsapásra gyönyörűen elmosogatja,
2009. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

ÚÚÚÚÚÚÚÚ Bocs!

Elnézést a melléolvasásért, de a leírtak igazak ,még ha nem is ide tartoznak XD XD XD

Utolsónak:

Én okoska? Oda volt írva hogy NEM minden esetben!!!!!!!!!

(pl: BMW, Coca Cola, Pepsi Max,)

DE Nehogy bemagyarázd nekem, hogy te TESCO gazdaságos mosóporral mosol???? (ki se jön rendesen az adagolóból)

2009. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jó rendben... Igazad van, odairtad!Bocsika!!!! egyébként Lidl-s mosóporral mosunk, és a mosogatógépbe is ezt használjuk!!!Mármint Lidl-s terméket. Nagyon jó. Egyébként 12 éve vettünk használtan egy Whirpool mosógépet, most adta meg magát. Ezzel a mosószerrel kifogástalanul tisztára mosott mindent! Tehát a recept: végy egy drágább mosógépet, és akkor az olcsóbb mosópor is megteszi. Ja jónéhány háztartási-gépszerelő ismerősöm: mindd azt mondja? Whirpool, Elektrolux stb. nem érnek semmit! már a maiak! Tipp vegyél Koreait! Én pl. ma megyek egy LG-t venni 70.000 pénz. Mondjuk Fagor a portára sem jöhetne, egy Spanyol ipari hulladék!
2009. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!