Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb márka a mosogatógépek terén?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs az OFFért,de erre én is kíváncsi vagyok,éppen vásárlás előtt állok,de nagy a választék és nem tudok dönteni melyik a jobb,megbízhatóbb.
2011. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
AEG de eléggé drága
2011. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, mi is most akarunk venni, ezért kérdeztem. Egy Bosch-t néztem ki, mert arról jót hallottam és ez most elég olcsó (70e Ft). De ugye azért szeretnék jobban szétnézni.

Az AEG tényleg nagyon drága :S

A Candy-k elég jó árban vannak, viszont nem sok jót hallottam róla...

2011. szept. 1. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:
fúúúú tee ne is mond a candyt é olyan egy foshalmazt fogtam ki belőle mikor megvettem jo volt aztn volt valami baja megcsinálták gariba és ahogy onnan visszakaptam egy rakás szar lett!!! 10 ből ha 2x normálisan mosgatott aztán vendégek jöttek főztem meg minden aztán belepakoltam kellettek volna a cuccok megjöttek a vendégek és azthittem elsüllyedek kinyitottam jo forro volt mintha megszáritotta volna el is mosta csak olyan büdös meg retkes volt az alsóbol föllüre verte a retket és rászárította a poharaimra a vendégeim előtt persze szarrá égtem na akkor elő egy uj étkészletet és bekurultam miután elmentek és ugye be épitett volt belekapaszkodtam az ajtajába összeszoritottam a fogam és fel le rángattam az ajtaját majd annyira mérges lettem hogy kitéptem a gépet a helyéről és még avíz is majdnem kiöntött gyorsan elzártam a csapot aztán kirángattam az udvarra felhivtam a candyt és elküldtem őket melegebb éghajlatra nem tudom mit csináltak vele annyi volt a baja hogy nem nyilott a tablettatartó meg is csinálták de a hangja nem olyan volt mind előtte hanemszar és nem nyomott olyan erősen szerintem kilopták a jó motort és belerakták a bóvlit..... na elmnetem és vettem egy whirlpoolt a mosógépem is az 6 éves abszorult de semmi baja pedig nincs kímélve és ez szépen dolgozik még az ócska bóvli tablettával is de én inkább megveszem a somatot bele meg vagyok vele elégedve
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez már a sokadik candys történet, amit hallottam, de ez volt a legviccesebb! Bocsi :P Neked biztos nem volt az. Ja, a Whirlpool-ról jókat hallottam. Én most egy Elektroluxot néztem, azt mondják az is jó.

Valaki a műanyagtálcásokról (belülről az alja a gépnek) tud valamit? Már ketten is mondták, hogy nem e legjobb, de sok Bosch olyan.

2011. szept. 1. 22:20
 6/11 anonim válasza:
Nekunk Indesit van s nagyon megvagyunk vele elegedve :D
2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pedig arról pl azt hallottam, hogy nem a legjobb.
2011. szept. 2. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem a műanyag idő után tönkremegy hát igen így lehet vicces volt a candy de én akkor meg tudtam volna fojtani valakit előttem lett volna valaki onnan akkor annak annyi lett volan szerintem whirlpoolt vegyél
2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül az Electrolux maradt, mert akciós volt, s jókat hallottam róla. Azért mindenkinek köszi a segítséget!
2011. szept. 3. 21:29
 10/11 bp1985 ***** válasza:

Ja, a Whirlpool-ról jókat hallottam.


Jól átvertek.

2011. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!