Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Téli tüzelő (max:évi m3)...

Téli tüzelő (max:évi m3) összekarikázására szeretnék fűrészt vásárolni, főként anyagi megfontolásból Partner 2200 W, vagy McCllogh elektromos fűrészre gondoltam. Van-e tapasztalatotok arról, hogy ezek a fűrészek alkalmasak-e erre a célra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy alkalmasak! Én 20m-t vágtam össze egy hasonlóval, semmi baja. Persze egyéb anyagot is vágtam már vele persze.
2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kis könnyű 137-s Husqarnát,robbanómotorost!

Ha van elektromosod,előbb-utóbb ácsingózni fogsz egy benzinesre,--fordítva nem valószínű.

2011. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem ácsingózok. Bár az igaz, ha a husqvarna is 20-ba kerülne, inkább azt vennék.
2011. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Biztosan jobb,mit az enyém.Újonnan vettem tavaly egy MTD benzinmotoros gépet.Az első héten baja volt,pedig törött lábbal jó,ha 5-8 darab méteres fát össze vágtam.

A garancia levelére nem írtak semmit,csak pénz kért a szerviz.Ugyanígy vissza kellett vinni kb.1 hónap múlva,akkor nem pörgött ki.Aztán meg el se indult.Aztán meg "elfáradt" benne egy-két alkatrész és ismét szerviz.

Kb.15-20szor voltam vele eddig szervizben,mert ugye garanciás,és természetesen csak otthon használtam volna a téli tüzelő össze vágására.De arra se jó sajnos,nem megbízható és drága volt akkoriban.

Ezt azért írtam le,hogy lásd,ilyen is van.

Ja és mivel nem írtak semmit a javítások után a szervizkönyvébe,nem tudok hova menni vele,mert úgy néz ki,nem volt baja... erről ennyit

2011. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok,bocsi:az anyagiak: gép 46 ezer volt,a szervizeknek eddig 14560 forintot fizettem ki alig másfél év alatt.És egy téli tüzelőt hiba nélkül nem tudtam össze vágni vele.Ja és a "költségekhez" nem adtam hozzá a benzint,mert szervize hozzánk legközelebb 25 kilométerre van.
2011. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen a válaszokat sajnos nem jutottam közelebb a megoldáshoz az általatok leírtak segítségével sem. Igen szívesen vennék egy 137 Husi-t de ennyi pénzt nem tudok áldozni rá. Az MTD és társai pedig nem rúgnak labdába. 30-40 között kellene egy megbízható, jó minőségű gépet találnom.
2011. jan. 3. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
És minek benzines? Erdőbe akarsz menni? Nem? Hát akkor? Otthon van áram, veszel egy 20m-es hosszabbítót és kész. Egy elektromos motor nem fog elromlani, semmi karbantartásigénye nincs, csendesebb, olcsóbb. Ha elromlana, mert valamiért túlterheled és leégeted (sosem fogod), akkor 5ezerért újratekercselik neked. Otthonra hülyeség a benzines sztem.
2011. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kis Husik 50párezertől vannak.

CSAK kalapos románcigótól NEHOGY vegyél(bármit is) !!!

2011. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az AL-KO nem rossz márka !

7.-től a tecsó 20ezerért a villanyost,30ezerért a benzinest árulja.

2011. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem elektromos AL-KO-m van már hosszú évek óta!!

Néha meg kell éleztetnem a láncot, de semmi probléma nem volt még vele.

Tízen-ezerért kapható.

2011. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!