Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért így csináljam, mi a...

Miért így csináljam, mi a különbség? (A szerelő tanácsát leírtam. )

Figyelt kérdés

A szerelő azt tanácsolta, indítsuk el mosógépet (át kell mosni 70fokos vízzel), várjuk meg míg felszívja a vizet. Ezután húzzuk ki a konnektorból, várjuk meg, míg ki lehet nyitni az ajtót. Ezután öntsünk bele 1 l 20%-os ecetet, dugjuk vissza és hagyjuk hogy lemenjen a program.

De nem egyszerűbb ha már az elején beleöntöm az ecetet? Azért nem olyan erős az, hogy baja legyen a mosógépnek. Vagy igen? Miért kell úgy csinálni ahogy a szerelő mondta?


2011. jan. 19. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Én is szerelő vagyok, de badarság amit másik szerelő mondd.

Nyugodtan öntsd fel a mosószerfiókot ecettel és úgy indítsd el a programot, legalább a fiókot is átmossa!

2011. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak gyorsan csináld mert megmarja a dobot!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegeden a szerelő óva intett a rendszeres ecetes öblítéstől--a gumi alkatrészek miatt--vagy is.....

azok sajna nem gumik,hanem félig műanyagok,és ezeknek 1-2 összetevője reakcióba lép az ecettel.

2011. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy honnan vették ezt a "szétmarja a dobot" maszlagot, de ha vennéd a fáradságot és belenéznél 1 mosógépbe látnád hogy rozsdamentes acélból van tehát: sav és lúg álló mint ahogy a többi alkatrész is.Az ecetsav pedig nem híg kénsav hogy "szétmarja a dobot"
2011. jan. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!