Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a mosogatógépem baja?

Mi lehet a mosogatógépem baja?

Figyelt kérdés
sajnos nem értek még tul jol hozzá,mert csak pár honapja van meg.a problémám az h foltosra mosogat.eddig semmi baj nem volt,csak miota ujra kellett tölteni a sot azota csinélja ezeket a figurákat.a sot már állitottam max-rol a min-ra,sot a tabletta mellé most töltöttem külön öblitöt de ez sem segit.a leg foltosabbaka füst szinű tántérjaim és az inox fedőim.szerintetek mi lehet vele?
2011. jan. 20. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen tablettát hány in 1 ,milyen öblítőt és mi a géped márkája és milyen településen?
2011. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
finish 4in1,bosch gepem van oblitot somatot tettem bele
2011. jan. 20. 18:17
 3/10 A kérdező kommentje:
de eddig öblitő sem kellett csak vegsö elkeseredésemben töltöttem tele az öblitő tartályát
2011. jan. 20. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
na figyelj sejtem mi a baj öblítőt ne tegyél bele valahogy távolitsd el a pi****-ba vagy vedd le az öblítőadagolást min ra és vegyél géptiszítót valamint tistisd ki a szórókarokat és a sóadagolást ha elállitottad állisd vissza és talán jó lesz 1 pici fehérítőt(clorox v hypo tegyél a mosogatoszertartályba 1 picit és indits el most 1 mosogatást igy de télleg csak 1 picit és valmivel szebb lessz az eredmény
2011. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Üdv. Feltünt, hogy azután kezdett probléma lenni, hogy ujratöltötted a sótartályt. Elképzelhető, hogy a só amit beletettél nem megfelelő minőségű, de az is okozhat ilyen gondot, ha nincs rendesen rácsavarva a sótartá fedéle.

De ugyanilyen gondot okozhat a nem megfelelő öblitőszer adagolás, ahogy az előttemszóló kifejtette.

2011. jan. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a so is finish,a kapakjat en is neztem,rendesen ra van tekerve.koszi.
2011. jan. 21. 08:53
 7/10 A kérdező kommentje:
a szorokarok is tisztak,jobban mondva a lyukak.erdemes szetszedni igy?de megfogom probalni atmosni a gepet geptisztitoval.
2011. jan. 21. 09:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kis tanács: ne öblítőt tegyél bele, hanem ecetet. Sokáig nem mertem kipróbálni, de végül úgy döntöttem, üsse kavics, előbb-utóbb kifogy, ha nem tetszik. Olyan gyönyörű, csillogó lett minden, amit nem is reméltem. Kicsit érzed az ecetszagot, mikor kinyitod az ajtót, de az edényeken nem. Nagyon jó még a kicsavart citromhéj is, mert annak ráadásul kellemes illata is van, csak az ritkábban képződik nálunk.
2011. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ahha tegyél csk bele ecetet majd jól szétmarja ,de ha annyira akarsz ecetet jol higisd fel mert pórul jársz!!!!!
2011. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor belekerül a gépbe, már hígított lesz, hiszen úgy mossa ki a tartályból.
2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!