Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépem nem ereszti le...

Mosogatógépem nem ereszti le a vizet. Mi baja lehet? Whirepool ADP (remélem jól írtam le) típusú, régi fajta eléggé.

Figyelt kérdés

Szerelő az csak hétfőn tudna jönni,legjobb esetben.(vidék)De addig bele büdösödik a víz.

Valamilyen praktikával ki tudom belőle üríttetni a vizet?

A program végig megy,melegít,elmosogat,csak a vizet valamiért nem engedi el.Elindítottam üresen is,akkor se.Eldugulva nincs.3 program van rajta csak.(áztatás,és két fajta mosogatás,hosszabb és rövidebb)


2011. máj. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet panelhibás.

Hová ürít egyébként? Ha falba megy az ürítőcsöve, akkor tekerd/húzd le és egy vödörbe vagy lavórba engedd ki. Az a lényeg, hogy lefelé álljon a cső.

2011. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aj-jaj! Eldugult? Akkor először próbáld meg lepumpálni a vizet, majd trisóval tudod kitisztítani a lefolyódat. Vigyázz a trisó méreg!
2011. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eldugult! szedd ki a csövét a lefolyóról és probáldmeg kifolyatni
2011. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Eldugulva nincs,azt már néztem tegnap is.Közvetlen a mosogató mellett van és a mosogató lefolyóján(szifonján) keresztül eresztené le a vizet.Így meg is tudtam nézni könnyen,hogy nincs-e el dugulva,de nincs.Azt hittem,van valami olyan lehetőség a gépen,hogy mondjuk a program végére állítom és leereszti a vizet.De sajnos ez se jött be.

Amúgy meg nagyon kímélem,zsírosakat alig mosogatok vele.

Azt csináltam,hogy kimeregettem belőle a vizet,amennyit tudtam,hogy legalább ne büdösödjön bele.

Hétfőn megnézi egy szaki,bár lehet,hogy nem érdemes megcsinálni,mert tényleg elég régi.

Köszi még egyszer!

2011. máj. 21. 10:00
 5/7 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam elindítani,miután kimeregettem belőle a vizet és most jó.

Az fene tudja mi baja lehetett,tegnap próbáltam úgy,hogy benne volt a víz,megcsinálta a programot,de nem eresztette le a vizet.

Most meg jó...

Nem tudom miért csinálta,azt hittem itt vége a dalnak,de ezek szerint (szerencsére) nem :-)

2011. máj. 21. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
azért pucold át géptisztitóval!
2011. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen vezérlőrendszere van? Mikrokontrolleres vagy forgatógombos? Az utóbbi ugyanis analóg, annak szokott olyan hibája lenni, hogy eloxidálódnak az érintkezők (nem kapcsolt be a leeresztőszivattyú)
2011. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!