Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Uj porszivot szeretnek venni,...

Uj porszivot szeretnek venni, melyik tipust erdemes valasztani, melyik tisztit legjobban: porzsakos, porzsak nelkuli, vizszuros? A Hepa szuros valtozatok a legjobbak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az kiszuri meg a poratkakat is a visszafujt levegobol vagyis antiallergen. Tovabba melyik markat ajanlanatok? Koszonom a valaszokat.
2011. febr. 14. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A vízszűrős hülyeség, a levegőbuborékkal amit a vízbefúj átszáll rajta a por is, csak a nagyobb koszokat szűri meg. Porzsák vagy porzsák nélküli, egy kutya, talán annyival jobb, hogy nem kell zsákot sem venni, viszont a porzsák nélkülinél az a henger eltömődik egy idő után, vagy kompresszorral ki kell fújatni, vagy kimosni erős víz alatt vegyszer nélkül és alaposan kiszárítani (bár ez nem tudom mennyire tesz neki jót, én évek óta mosom nincs látszólag semmi baja)

Hepa szűrő szerintem valamilyen szinten mókusvakítás, nem csak a földön van poratka, a levegőben és a tárgyakon is, a levegőt nem fogod porszívózni, anélkül megy ugye hülyeség az egész ugyanúgy ottmaradnak.

2011. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekünk porzsák nélküli van és imádom, nagyon bevált. Karácsonyra vettünk a kedvesem nagyijának is, ahol macska van és ne tudd meg milyen mennyiséget szívott fel a porzs.nélk. porszívó, néztem egy nagyot, pedig a nagyija gyakran porszívozott, tisztaságmániás, tehát abszolút látni a két porszívó közötti különbséget. Márkát nem írnék, mert attól függ, hogy mennyi pénzt szánsz rá.
2011. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem SAMSUNG SD9420 Aquatic vízszűrős porszívóm van. Év végén vettem. Nagyon szeretem. Szépen takarít. Kicsit néhéz és hangos, de nem zavar. A tisztítása a vízszűrősökhöz képest gyorsabb és egyszerűbb. Előtte is vízszűrősöm volt.


Itt a porszívó:

[link]


Remélem, tudtam segíteni!

2012. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A porzsák nélküli kényelmesebb (csak kidobod a megtellt papírzacskót), ugyanakkor néhány év után vadászhatsz a betétekre. A vizesek általában nehezek, kényelmetlen a tisztitásuk. A hepa szürő a kifújt levegőt szűri, nem sok köze van a poratkához. Ugyanakkor egy idő után eltömődik, s azt is cserélheted. De legalább nem fújja vissza a finom port a lakásba.

Ha most kéne vennem porszívót, én egy könnyen használható, kisméretű, közepes teljesíményűt vennék, amihez adnak porzsákot, de kapható hozzá kidobható betét.

Most látom, hogy jó régi a kérdés. :-(

2014. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!