Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok választani az...

Nem tudok választani az Iphone 3 gs és a Samsung galaxy s között. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Azok kommenteit várom akinken van/volt ilyenjük.Még nem vagyok otthon annyira a témaban de meg szeretnék válni a samsung sgh valamilyenemtől.Mielőtt lecsicskáznátok én venném nem anyuci/apuci.18/f
2011. nov. 1. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Dicséretes, hogy a saját pénzed költöd majd rá.

Nos nézd, nekem volt iPhone 3GSem mikor kiadták megvettem. Nekem nem jött be az iOS, bár lehet, hogy az 5-tel most sokkal jobb, anno a 3-mal nem tetszett nekem. Galaxy S-em ugyan nem volt, de barátnőm tesójának mind a mai napig az van, fogdostam eleget, nekem sokkal jobban tetszik az Android felépítése mint az iOS-é, én a Galaxy S mellé raknám a +1-emet. Nekem S2-m van, az se sokkal drágább mint a 3GS, és az is rohadt jó.

2011. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmü, hogy a 3GS a kettö közül... Viszont most már inkább iPhone 4-et érdemes venni.. Ugyan támogatott még a 3GS, de egy év és nem lesz már valószínüleg... Nekem is olyanom van és teljesen megvagyok vele elégedve..

Rengeteg alkalmazás van rá és játék, amik igényességben messze felülmúlják az androidot.. ahol még vírust is összeszedhetsz, ami iOS-on nincs :)


Emellett hugomnak meg galaxy s2-je van, ami még erösebb is a sima s-nél és ennek ellenére szenved vele, mert van, hogy be se tölti a dolgokat vagy csak lefagy... Ilyen megbízhatatlan az android.

2011. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ahogy szétnéztem nekem a 3gs jobban bejött mert kisebb.Hát így hogy nem lesz támogatva...(nem tudom mit jelent :))Lehet hogy még keresek vagy 30 ezret és 4-lesz.
2011. nov. 2. 07:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a támogatás azt jelenti, hogy nem fognak már a játékok például elfutni rajta, csak azok amiket mostanában adnak ki még ebben az évben... Persze mint ahogy mondtam, még legalább 1 évig támogatva van... nekem is ilyenem van, viszont ez az 1 év után mindenképp lecserélem 4-esre..


Ha teheted akkor inkább azt vedd te is, még gyorsabb is pluszban és retina kijelzöje van, ami sokkal szebb mint a 3GS-é :) Plusz a kamerája is jobb, stb.

2011. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ha neked számít, hogy legyen Flash (különböző internetes játékokhoz stb vagy akármire, amire jó a flash) akkor Galaxy S, Apple ugye összeveszett az Adobe-bal és ennek a júzerek isszák meg a levét -> Nincs Flash-támogatás.
2011. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott a Skyfire böngészö, amit letöltesz és már megy is a Flash iPhone-on is.


Ennél jobbat kell kitalálnod elözö válaszoló. Plusz simán meglehet élni flash nélkül is. iOS-ra eleve akkora a játék választék, hogy nem hinném, hogy bárki a telefonján neten keresgélni startlapjátékokat vagy akármit... Ez max androidon lehetséges, mert arra ritka az igényes alkalmazás.

2011. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy ritka az igényes alkalmazás? Minimum van annyira igényes a Market is mint az AppStore!
2011. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!