Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az normális, hogy a szagelszív...

Az normális, hogy a szagelszívó itt is fújja a levegőt?

Figyelt kérdés

Van egy kisméretű, a képen lévő szagelszívóhoz hasonlóm. Azt furcsállom, hogy a képen pirossal jelölt részen is fújja a levegőt, elég erősen. Idáig nem figyeltem, lehet hogy így volt eddig is.


Az érdekelne, hogy ez normális, vagy a szagelszívóm meghibásodott? Felső kivezetéses. rendesen ki van vezetve kültérre, de a tetején lévő szellőzőn is fúj. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy azért van, hogy keringesse a levegőt a konyhában? No mindegy, nem találgatok, várom a válaszokat :)


Köszönöm!


Itt a kép hozzá:

[link]


2011. febr. 17. 21:07
 1/10 aulac ***** válasza:

Igen.

Ennek így kell működnie.

Alul beszívja, és a szűrőn keresztül a pirossal jelzett nyíláson pedig kinyomja az elvileg szűrt levegőt.

Ezt a típust lehet úgy is bekötni, hogy a szellőzőcsövön fújja ki a levegőt, csak akkor át kell állítani benne egy kart.

2011. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Az a helyzet, hogy szellőzőcsövön keresztül kellene kifújnia, mert úgy van bekötve. Én idáig nem vettem észre, hogy itt elöl is fújná. Lehet hogy ez a kar elállítódott? Mert az a helyzet, hogy megnéztem és kültérbe is fúj, meg a pirossal jelölt részen is. Szét kell szedni ahhoz, hogy azt a kart átállítsam?


Köszi szépen!

2011. febr. 17. 22:21
 3/10 aulac ***** válasza:

Igen. Ha jól látom ez egy Zanussi ZHT630X?

Lenyitod az alsó nagy ajtót- mintha izzót akarnál cserélni benne - és ott kell átállítani.

2011. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy 20 éves öreg van,de ha át van állítva,akkor is fújja a tetején is a levegőt.

Én szereztem egy mágneslap-csíkot.és ráraktam.

2011. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak át kell állitani és jo lessz
2011. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem pont ilyen van, mint amilyet mellékeltem a képen, de pont olyat nem találtam...


Kerestem azt a kert, de nem találom. Ha lefedem valahogy az első szellőzőt, az úgy jó? Elég barbár megoldás, de lehet hogy ez lesz a vége...

2011. febr. 20. 14:38
 7/10 aulac ***** válasza:

Nem.

Vedd le a fekete szűrőházat (tekerd el az óramutató járásával ellentétesen) és alatta van.

2011. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A motorra gondolsz? Mert azt lehet eltekerni és kivenni, miután két csavart eltávolítottam.
2011. febr. 20. 16:56
 9/10 aulac ***** válasza:

Igen.

Van olyan amelyikbe egy műanyag dugószerűt kell tenni.

Van olyan amelyiken egy kart kell elforgatni.

2011. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!